Begüm Topçu Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Begüm Topçu Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Deniz Yıldızı isimli dizi son senelerin en fazla beğenilen dizileri arasında gösteriliyor.Bizler bu yazımızda sizlere Deniz Yıldızı Banu karakteri ile başrolde oynayan ünlü Oyuncu Begüm Topçu kimdir nereli kaç yaşında? gibi en çok sorulan soruların cevabı konusunda sizleri bilgilendireceğiz.

Reklamlar

Begüm Topçu Kimdir Biyografisi

Begüm Topçu 3 Haziran 1985 tarihinde Başkent’te doğmuştur.2 kardeş olan güzel Oyuncu’nun 1 tane abisi vardır.Ankara’da bulunan Seyrenbağlar Süper lisesini bitirmiştir.2003 senesinde liseyi bitirdikten sonra hiç vakit zaman atlatmadan Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarına girmiştir.2007 senesinde bu Üniversiteyide bitirerek mezun oldu.

Boyu 1.58 cm kilosu ise 45-46 arasındadır.Deniz Yıldızı dizisinden programlarda görev almıştır.2015 itibari ile daha bekar olan güzel oyuncu acele etmeden doğru insanı bulmaktan yana.Dizilerde oynadığı süre boyunca birçok yeni dizilerden teklifler aldığını fakat gelen her teklifi değerlendirme yaparken seçici olduğunu açıklamıştır.Türk Sinemasının en önemli oyuncularından biri olmak ise onun en büyük arzusu.

Reklamlar

begum-topcu-biyografi

3 Yıldır sevgilisi olan Cantuğ Turay ile 2014 senesinde evlenen Güzel Oyuncu Balayı için Antalya’ya gitmiştir.Düğünlerine birçok oyuncu arkadaşı katılmıştır.

Hoş geldin isimli Çocuk programında sunuculuk, Er Meydanı Programı, Kınacılar Konağı isimli dizi ve son olarak Deniz Yıldızı dizisinde oynamaktadır.

ReklamlarBu konuyla ilgili yorumunuzu yazın