Beste Vural Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Beste Vural Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Bir Deniz Hikayesi isimli dizide Azra karakterini oynayan bu zamana kadar 4 dizide rol almış Beste Vural kimdir kaç yaşında boyu kaç? internette sıkça sorulan soruların cevapları konumuzda.

Beste Vural Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

26 Yaşında olan oyuncu Beste Vural İstanbulludur.Kendisi Ocak ayının 15’inde dünyaya gelmiş 1989’lu bir oyuncudur.Oyunculuk ile ilgili eğitim almış ve aynı zamanda Yeditepe Üniversitesi’nin Tiyatro bölümünü bitirmiştir.Hatice ismi bir diğer ismidir.Hem fotomodel hemde oyuncu olarak meslek yaşantısına devam etmektedir.Boyu 1.67 cm olan oyuncu 53 kilodadır.

Evli olan oyuncunun eşi Fenerbahçe takımında menajer olarak görev yapan Hasan Çetinkaya’dır.Bir tane erkek çocukları olan çiftin çocuklarının ismi Ömer Ali’dir.

Bir Deniz Hikayesi Azra Kimdir?

Dizide ablası olan Zeynep karakteri ile hiç anlaşamayan bir kızı canlandırmaktadır.Ablası ile Babası bir zamanlar Zeynep’i sevmiş olduğu erkekten ayırmak için oyunlar yapmış ve bu oyunlarla beraber anne ile kızı ayırmışlardır.Daha sonra Zeynep bu oyunları açığa çıkartmış babası ile Azra’ya büyük tepki vermiştir.Azra sürekli olarak Zeynep’i kıskandığı için devamlı tartışma halindedir.

Oynadığı Diziler ise şunlardır :

2007 – Arka Sıradakiler
2007 – Oks Anneleri
2008 – Prenses Perfinya
2015 – Bir Deniz HikayesiBu konuyla ilgili yorumunuzu yazın