Can Yaman Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Can Yaman Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Gönül İşleri dizisinle beraber kızların sevgilisi haline gelen yakışıklı oyuncu Can Yaman kimdir nereli kaç yaşında? hakkındaki bütün bilgiler.

Reklamlar

Can Yaman Kimdir Biyografisi

Can Yaman 1989 tarihinde İstanbul ilimizde doğan Oyuncumuzdur.İlköğretimi bitirdikten sonra Liseye İtalyan Lisesin’de başlamıştır.Bu lisede büyük başarı kazanıp lise 1.si olmuştur.Liseden Sonra ise Amerika’ya bir süre kadar gitmiştir.Üniversite okumak için tekrardan Türkiye’ye gelmiş ve Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesine giriş yapmıştır.Çocuk yaşlardan itibaren Basketbolu seven oyuncu Lisanslı olarak basketbol oynadığı için Üniversite’yi basketbol bursu ile tamamlamıştır.

Gerçek Mesleği Avukatlık olan Oyuncu 1 sene kadar mecburi staj görüp ardındanda Dünya’da tanınmış bir kurumsal firmada yaklaşık 6 ay kadar Avukat olarak görev almıştır.Bir yandan Avukatlık yaparken diğer yandan ise Dünya gazetesinde yazılarını yayınlıyordu.Ünlü Oyuncu Avukat iken neden Oyunculuğu seçtiği konusunda sorulan sorulara ise şu şekilde cevap vermiştir : Birçok kişinin ona Artis demesinin en büyük neden olduğunu belirtmiştir.Mahkemede’ki Hakimler bile bu şekilde diyince oyunculuğa yönelmiştir.

Reklamlar

can-yaman-biyografi

İlk defa bir dizide oynaması Gönül İşleri isimli dizi olmuştur.Gönül İşleri dizisinde Bedir karakteri ile izleyicilerle buluşan yakışıklı oyuncu yeni bir dizi ile tekrardan ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Fox Tv ekranlarında yayınlanması planan inadına Aşk dizisinde başrolde oynayacak oyuncu hakkında sizde düşüncelerinizi bizlere iletebilirsiniz.Bunu yapmak için yazımızın altındaki yorum kısmından faydalanın.

ReklamlarCan Yaman Kimdir Kaç Yaşında Nereli? (5 Yorum)

Yorum Yaz

  1. can agabey inadına ask dizisinde cok basarılısın seni gercek cok seviyoruz inadına askta da cok guzel oynuyordun

  2. Can Yaman seni cok seviyorum oynadığın tüm dizilerde çok başarılısın gerçektende her sene umarım dizide oynarsın 🙂

  3. Çok doğal rol yapıyor. O anı yaşıyor sanki ve yaşatıyor seyirciye. Üstelik, yapılı fiziğine rağmen, beyefendi tavırları ile doyurucu bir oyunculuk sergiliyor. İnadına Aşk’ın bitmesine üzüldüm.

  4. Gönül işleri dizisini ve Inadına aşk dizisini çok seviyorum ve Açelya Topaloğlu’nun oynadığı Kaçak gelinler dizisini de çooooooooooooooooooooooooook seviyorum♡

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın