Cemre Baysel Kimdir?

Cemre Baysel Kimdir?

İsimsizler dizisinin dikkat çeken isimlerinden biri olmayı başarmış güzelliğinle beraber en fazla ismi aranılan kişilerden biri olan genç oyunculardan Cemre Baysel kimdir? oyuncunun güncel ve doğru özgeçmişi sitemiz aracılığıyla sizlerledir.

Cemre Baysel Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

İzmirli oyunculardan biri olan Cemre Baysel 2017’ye göre 18 yaşında olan bir isimdir.Doğduğu günden itibaren İzmir’de yaşamış olan isim eğitiminede burada başlamıştır.İzmir’de bulunan Ajans İzmir’e yazılmasının ardından modellik yapmaya başlamış olan isim İzmir’de Resim bölümünü okumaktadır.Resime ilgisinin olması ve bu yönde başarılı olmasından ötürü tercihinide resimle ilgili bölümde okumaktan yana kullanarak bu bölüme yazılmıştır.Boyu 1.75 olan oyuncunun hayata merhaba dediği yıl ise 1999’dur.

Resim yapmayı aşırı şekilde çok seven oyuncu ilk olarak oyunculuğa Yeşil Deniz adındaki dizi ile beraber başlamıştır.2014’de yer almış olduğu bu projede 2 sene oynamış olan oyuncu ardından ise 2017’de başlamış olan İsimsizler dizisi ile tekrar ekranlarda yer almıştır.

Oyunculuktan çok keyif alan isim ilerde de bu mesleği yapabileceğini belirtiyor.İlk dizisinde biraz zorlanmış olsa da zaman içerisinde diziye uyum sağlamış ve iyi bir performans çizmeyi başararak hem izleyicilerden hemde diğer tecrübeli oyunculardan iyi bir not almıştır.

Oyunculuk ile ilgili herhangi bir eğitim almadan çıkmış olduğu bu yolda devam eden güzel isim daha çok projede yer alacağa benziyor.

Cemre Baysel Oynadığı Diziler Nelerdir?

2014 – Yeşil Deniz
2017 – İsimsizlerBu konuyla ilgili yorumunuzu yazın