Ceyhun Mengiroğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ceyhun Mengiroğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Adı Mutluluk dizisi Fox’ta çok sevildi ve her bölümü heyecanla izleniyor.Dizinin yakışıklı simalarından Adı Mutluluk Eren karakteri ile karşımıza gelen Ceyhun Mengiroğlu kimdir kaç yaşında nerelidir?

Ceyhun Mengiroğlu Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Ceyhun Mengiroğlu dizi oyunculuğuna yeni başlamış bir isimdir.1986 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır.Uzun senedir Mankenlik yapan Ünlü isim oyunculuklada ilgilenmiştir.Babası Türkiye’de çok önemli bir isimdir.Dünya Mutfaklarını Türkiye’ye ilk getiren kişilerden biridir.Babasına hayranlığını söyleyen oyuncu babasının yolundan ilerlemiş ve Turizm ve Otelcilik bölümüne yazılmıştır.

Bu bölümü okuduğu sıralarda bu bölümün onun özellikleri ile bağdaşmadığını düşünmüş ve daha özgür bir mesleği tercih etmiştir.Küçüklüğünden beri spor yapması ve fiziğinin mankenliğe gayet uygun olması sebebi ile ilk defa Dubai’ye giderek burada podyumda manken olarak bulunmuştur.

Giyim tarzı olarak Motorcu kıyafetleri, botları ve V yaka tişörtleri çok seven Manken en çok ise Dior ve Diesel gibi markaları giymektedir.Yolda yürüdüğünde çok dikkat çeken biri olduğunu belirten Ünlü Manken bir kadında en çok gözleri ve elleri önemlidir diyor.Fazla dışarlarda olmayı sevmediğini belirten Ceyhun Mengiroğlu genelde yakın çevresi ile dışarıya çıkmaktadır.Hobileri oyun oynamak ve gelişim kitaplarını takip etmektir.

ceyhun-mengiroglu-adi-mutluluk-eren

Adı Mutluluk Eren Kimdir Rolü Ne?

Dizide Çok zengin bir ailenin oğlu olan bir genci canlandıran oyuncu Üniversite’de en iyi öğrenciler arasında gösterilmektedir.Okul’un Su topu takımının kaptanlığınıda yapıp sporlada ilgilenmektedir.2 senedir sevgili oldukları Dolunay’dan ayrılmak ister ama Dolunay bunu istemez.Aralarında bir süre tartışma olmasına rağmen en sonunda Dolunay’dan ayrılır.Ceyhun Mengiroğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın