Çiğdem Ceylan Kimdir?

Çiğdem Ceylan Kimdir?

A Spor Televizyonunun güzel sunucularından biri olan ve sunmuş olduğu spor programınla beraber sporda ne kadar iyi olduğunu gösteren ünlü sunuculardan Çiğdem Ceylan kimdir? bu yazımızda A Spor’un başarılı sunucusu hakkında bir çok bilgiyi öğrenebilirsiniz.

Çiğdem Ceylan Kimdir Aslen Nereli Biyografisi

Sunucu Çiğdem Ceylan bir yaz günü İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır.Aslen Karadenizli olan sunucunun annesi ise aslen Bulgaristanlıdır.Liseyi İstanbul’da bitirmişir.Ardından ise Üniversiteyi yine İstanbul’da bulunan İstanbul Üniversitesi’nde okumuş ve İktisat bölümünü bitirmiştir.Okul bittikten sonra çeşitli işlerde çalışmış olan sunucu Finansalla ilgili bir çok yerde çalışmıştır.

Çeşitli çalışmaların ardından Spikerlik konusunda eğitimler almaya karar verdi ve bu yönde önemli merkezlere yazılarak eğitim aldı.Spikerliğin sonrasında Diksiyon konusunda da eğitimler almış isim kısa bir süre içerisinde Spikerlik mesleğini yapabilecek konuma geldi.Özel olarakta dersler almış olan isim spikerlik konusunda derslerini Fulin Arıkan ile Çağatay Gökmen’den almıştır.İlk olarak Ekonomi ile ilgili Televizyonda sunuculuk yapmaya başlamış ve çok sayıda Ekonomi ile ilgili uzman kişiyi programında ağırlamıştır.

Ekonomi ile ilgili programların ardından Spor ile ilgilenmiş ve A Spor-A Haber ekranlarında halen sporla ilgili sabah saatlerindeki programın sunuculuğunu yapmaya devam etmektedir.A Spor ekranlarında Sabah Sporu isimli programı sunan güzel isim bu işte gayet başarılı bir kişi olduğunu çoktan kanıtlamıştır.

Süper Lig dışında bazı ligleride takip eden sunucu Çiğdem Ceylan en çok ise İspanya Ligi ve Almanya ligini takip etmektedir.Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın