Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Yazın öyküsü dizisinin başrol oyuncusu, aynı zamanda Yaz karakterinide canlandıracak Ünlü isim Ece Çeşmioğlu kimdir kaç yaşında? oynadığı diziler neler?

Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Ece Çeşmioğlu 26 Kasım 1990 tarihinde İstanbul’da hayata geldi.Boyu 1.63’dür.Hem dizilerde hemde sinemalarda oyunculuk yapmaya devam eden oyuncu yeni dizi ile ekranlara gelerek sevenlerini mutlu etmiştir.

İlk oynamış olduğu boy gösterdiği dizi 2002 tarihinde hemen hemen her kesimin bildiği kahkalarla izlediği Çocuklar duymasın adındaki dizidir.Bu dizi dönemin en revaçta olan dizileri arasında gösterilmiş ve yıllarca ekranlarda olmuştur.Ünlü Oyuncunun çıkışını sağlayan dizisi ise İki Aile dizisidir.İki Aile dizisinde Ceren karakterini oynayarak kendinin ne kadar kabiliyetli bir oyuncu olduğunu tüm herkese göstermiştir.

2012-2013 tarihinde Kanal D ekranında yayınlanmış Öyle Bir Geçer Zaman ki Ayça karakterini canlandırarak iyice ekranlarda bahsedilen bir ünlü olmuştur.

ece-cesmioglu-biyografisi

Oynadığı Diziler:

Çocuklar Duymasın, 2002
Çocuğun Var Derdin Var, 2004
Nehir, 2005
Gümüş , 2005, Hilal
İki Aile, 2006, Ceren Karaman
Eyvah Halam, 2008, Asya
Firar , 2011, Bahar
Öyle Bir Geçer Zaman ki, 2012 2013

Bir zamanların küçük oyuncusu şimdinin ise genç oyuncusu Yaz’ın öyküsü dizisinde Yaz isminin sahibi.Dizide son derece dikkat çekmeyi başaran, güzel, akıllı ve hayatta kimseye muhtaç olmadan yaşamayı amaç edinmiş bir bayanı canlandıracak.Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın