Elifcan Ongurlar Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Elifcan Ongurlar Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Meslek hayatına 2012 senesinde rol almış olduğu hem sinema hemde dizi ile başlamış olan Kara Ekmek dizisinle beraber çok büyük bir yükseliş gerçekleştirmiş oyuncu Elifcan Ongurlar kimdir kaç yaşında boyu kaç? kısaca işte özgeçmişi.

Elifcan Ongurlar Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Elifcan Ongurlar 23 yaşında yer alan 1993 tarihininin Haziran Ayı içerisinde hayata merhaba diyen bir isimdir.Babasının sanatçı olmasından ötürü her zaman sanatla iç içe büyümüştür.Anne ve babası emeklidir.İlkokul’a başlamasından sonra ailesinin isteği doğrultusunda piyano kurslarına yazılmış ve piyano öğrenmiştir.İzmir’in Karşıyaka ilçesinde piyanodan sonra Sporlada ilgilenmiş ve Karşıyaka takımının tenis bölümüne kayıt olmuştur.10 sene boyunca aralıksız Tenis sporu yapmış ve hatta Milli Takıma yükselme başarısı sağlamıştır.Boyu 1.70 cm’dir.

Spor ile ilgilenirken babasına oyuncu olmak istediğini söylemiş ve babasıda bunu büyük bir mutlulukla karşılamıştır.Daha Lise okurken 2012’de Ateşin Düştüğü Yer ismindeki sinemada oynamıştır.Bu filmden sonra aynı yıl içerisinde Kayıp Şehir’de rol almıştır.

Mavi gözleri bulunan oyuncunun asıl saç rengi ise Koyu bir şekilde sarıdır.Fiziği bir çok mankenden iyidir.

Karşıyakalı olmaktan oldukça gururlu olan oyuncu tekrar dünyaya gelse yine Karşıyaka’da doğmak isteyeceğini belirtiyor.

Oyuncu en son Star Tv’nin cok sevilen dizisi olan Kiralık Aşk dizisinde oynamaya başlamış ve Fikret Galo isminle rol almaktadır.

elifcan-ongurlar-biyografi

Elifcan Ongurlar Oynadığı Diziler ve Filmler

2012 – Ateşin Düştüğü Yer(Sinema)
2012 – Kayıp Şehir
2014 – Kara Ekmek
2015 – Kiralık Aşk



Elifcan Ongurlar Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın