Eren Vurdem Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Eren Vurdem Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

İnadına Aşk adındaki dizideki canlandırmış olduğu karakter ve başarılı performansınla herkesin oyunculuğunu alkışlamış olduğu dizi ve film oyuncusu olan Eren Vurdem kimdir kaç yaşında nereli? adım adım kariyerinde zirvede olan oyuncunun en uzun özgeçmişi.

Eren Vurdem Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Oyuncu Erdem Vurdem şuan da 29 yaşında olan ve Konyalı bir oyuncudur.Herkesin Karadenizli olarak bildiği isim aslında İç Anadolu Bölgemizin güzel illerinden Konya’da hayata gözlerini açmıştır.Eğitimini Haliç Üniversitesinde tamamlamış olan oyuncu oldukça renkli bir kişiliğe sahiptir.Ailesinin tek çocuğu olan oyuncu 1988’lidir.

Koyu bir Beşiktaşlı olan oyuncu film izlemekten çok hoşlanıyor.Genellikle Bilim Kurgu üzerine olan filmleri izlemekten hoşlanan oyuncu renk olarak ise Siyah rengi seviyor.Kendisi Karadenizli olmamasına rağmen Karadeniz insanlarını çok seviyor.

2009 tarihinde Hesaplaşma adındaki dizide yer alarak oyunculuk merdivenlerini çıkmaya başlamıştır.Ardından ise No Ofsayt adındaki Filmde rol alan oyuncu ilk film tecrübesinide bu filmle gerçekleştirmiştir.

Sporlada bir süre kadar ilgilenmiş olan oyuncu Eren Vurdem boks ile ilgilenmiştir.Bu spor dalından lisansıda bulunan oyuncu ardından boksu bırakmıştır.

Oyunculukta en büyük hedefinin ilerleyen yıllarla beraber dünya çapındaki filmlerde rol almak olduğunu belirtmiş ünlü isim ayrıca yabancı tanınan önemli oyuncularla beraber oynamayı istemektedir.

Eren Vurdem Oynadığı Diziler ve Filmler Nelerdir?

2009 – Hesaplaşma
2009 – No Ofsayt (Film)
2010 – Şefkat Tepe
2011 – Arka Sokaklar
2012 – Jin (Film)
2012 – Şubat
2014 – Kutu Cüceleri (Film)
2014 – Yolculuk (Film)
2015 – Son Mektup (Film)
2015 – İnadına Aşk
2017 – SözEren Vurdem Kimdir Kaç Yaşında Nereli? (8 Yorum)

Yorum Yaz

  1. yyaaaa bu adama aşığım yaaaa çok yakışıklı ereni sevenler beğenenler likelerinizi bekliyorum

  2. eren vurdem benim birtanem aşkım benim ayyy canım benim.Dizidede çok iyi oyunculuk yapıyor gerçektende.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın