Ergül Miray Şahin Kimdir?

Ergül Miray Şahin Kimdir?

Ötesiz İnsanlar isimli Televizyon dizisi her Pazartesi günü Stv ekranlarında yayınlanıp oldukça ilgi topluyor.Bu konumuz içersinde sizlere dizinin başrol oyuncularından olan Elif karakterini canlandıran Ergül Miray Şahin Kimdir? nereli kaç yaşında biyografisi hakkında tüm bilgileri vereceğiz.

Ötesiz İnsanlar Elif Ergül Miray Şahin Kimdir?

Ötesiz İnsanlar Elif Kimdir? gerçek ismi nedir? Gerçek ismi Ergül Miray Şahin’dir.Kendisi 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Aslen Düzcelidir.Sapanca yanık köyünde büyümüştür.Annesi adige babası Abhaz çerkez kültürünün hakim olmuş olduğu bir çocukluk yaşamıştır.Deneme yazmayı, kitap okumayı ve müzik dinlemeyi seven biri.Ailesinden oyunculuk konusunda çok destek gördüğünü belirtmiştir.Genç yaşlardayken tiyatro ve oyunculuk dersi almıştır.

Ergül Miray Şahin boyu kaç? 1.70 kilosu ise 55’dir.

Ötesiz İnsanlar isimli diziyle beraber belkide Tv dünyasında ses getiren bir kişi haline gelmiştir.Dizideki oyunculuk yeteneği ile çok daha başka dizilerde sanırım ekranlarda onu göreceğiz.Ünlü kişinin beğendiği birkaç oyuncu vardır.Bunlar İlker Aksum, Demet Evgar, Nurgül Yeşilçay.

Ergül Miray Şahin Oynamış olduğu diziler:
Arka Sıradakiler Fox Tv
Ötesiz İnsanlar Samanyolu TV

Ekibimiz olarak kendisine başarılar diliyoruz sizde Ötesiz İnsanlar Elif sevenleri olarak yorum yapabilir düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.Ergül Miray Şahin Kimdir? (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Dizi çok güzel ve konusu çok ilginçti ve devamı çekilebilir di inşallah farklı bi mekanda çekilir ve gerçekten müslüman bir kiz imajı müslüman bir erkek ve aile bağlarıyla pekistirilerek çekilir

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın