Gizem Güneş Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Gizem Güneş Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Son olarak Atv’nin 2017 Haziran ayı içerisinde başlamış olan iddialı dizilerinden biri olan Kanatsız Kuşlar adındaki dizide rol alan ve çok genç bir oyuncu olmasına rağmen dizide iyi bir grafik çizen genç oyuncu Gizem Güneş kimdir kaç yaşında boyu kaç? ünlü ismin kariyeri ve detayları.

Gizem Güneş Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi Hayatı

Genç oyuncu Gizem Güneş İstanbullu ve 22 yaşında olan bir isimdir.Halen eğitimini sürdürmekte olan genç isim bir yandan ise oyunculuk yapmaktadır.Oyunculuk ile ilgili bir Ajansta yer alan isim Ajansa gelen teklifler doğrultusunda bazı dizilerde rol almıştır.Baya bir süredir televizyon dünyasında bulunan isim 1995 doğumludur ve boyu 1.70’dir.

Çocukluk çağlarından itibaren oyunculuk yapmaya başlamış olan genç ismin ilk rol aldığı dizi Binbir Gece adındaki dizidir.Çok sayıda tanınmış oyuncunun yer aldığı bu dizide rol alan oyuncu ardından ise bazı Tiyatro oyunlarında yer almaya başlamıştır.

Kısa süre önce İçimdeki Fırtına adındaki Star tv ekranlarındaki dizide rol alan isim o dizinin yeterli reytingi yakalayamaması üzerine dizi sonlanmış ve bu nedenle oyuncu bu dizide çok az süre rol almıştır.Bazı reklamlarda da rol alan oyuncu Restorex reklamı ve Ttnet reklamlarında oyunculuk yapmıştır.

En son Kanatsız Kuşlar adındaki dizinin kadrosunda görmüş olduğumuz oyuncu Cemre karakteri ile dizide yer almaktadır.Tecrübeli oyuncuların bulunduğu dizide güzel bir kişi olarak dizinin aranılan simalarından olmayı başarmıştır.

Gizem Güneş Oynadığı Diziler

2007 – Binbir Gece
2017 – İçimdeki Fırtına
2017 – Kanatsız KuşlarBu konuyla ilgili yorumunuzu yazın