Gözde Gürkan Kimdir Nereli Biyografisi

Gözde Gürkan Kimdir Nereli Biyografisi

Kara Sevda dizisi gecikmelide olsa yakın zamanda içersinde başlayacak olan dizilerden biri.Şimdiden en çok konuşulan diziler arasına girmiş olan Kara Sevda dizisinin genç ve güzel oyuncularından olan Gözde Gürkan Kimdir nerelidir biyografisi.

Gözde Gürkan Kimdir Hayatı

Gözde Gürkan ilk kez dizi oyunculuğuna adım atmış daha önceden bir takım kliplerde oynamış bir kişidir.Kliplerdeki güzelliği ile dikkatleri çekmiştir.Eylül Ayının 10’unda hayata gelmiş olan oyuncu Bursalı’dır.

Geçmiş zamanlarda Tiyatro oyunlarının bir kısmında roller almış ve Oyunculuk eğitimini Osman Yağmurdereli Sanat Merkezi’nde devam ettirmektedir.Genç bir oyuncu olmasına rağmen yetenekli olduğunu göstermiştir.Kara Sevda dizisinin kadrosunada girmesi yeteneği ve güzelliği sayesindedir.Bir türlü çekimleri tamamlanmayan ve izleyicileri meraklandıran dizide oynayacaktır.Star Tv televizyonunda başlayacak olan dizinin fragmanları yayınlanmayı sürdürmektedir.

Oyuncunun Sosyal medya hesaplarıda bulunmaktadır.Özellikle Hayvanları çok seviyor olması takdir edilmesi gereken bir durumdur.Atlarla gezinti yapmak hobilerinden biridir.Gözlerinin rengi Kahverengi renktir.

Genç Oyuncu hakkında maalesef çok detaylı bilgiler yer almamaktadır ama konumuzu takip ederseniz daha detaylı bilgileri ile konumuzu sürekli güncelleyeceğiz.Genç oyuncuların ve önceden dizilerde oynamamış ünlülerimize ait bilgileri bulmak gerçektende çok zor olmakta.Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın