Gülsim Ali Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Gülsim Ali Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Türkiye’nin en önemli televizyonları arasında bulunan Star Tv yeni dizileri ekranlara getirmeye devam ediyor.Bu dizilerden olan Hanım Köylü dizisinin başrol oyuncusu olan Gülsim Ali kimdir kaç yaşında biyografisi diziyi takip edenler için sizlerle.

Gülsim Ali Kimdir Kaç Yaşında Hayatı

Gülsim Ali 23 yaşında olan gencecik bir oyuncudur.4 Sene önce başlamış olduğu televizyonlardaki oyunculuk kariyerini Hanım Köylü dizisi ile sürdürüyor.Güzel fiziği ve gözleri ile beraber Bulgaristan’da düzenlenmiş olan En iyi Model yarışmasına kartılmış ve derece alarak Bulgaristan’da tanınmıştır.

Atv televizyonunda 2012 tarihinde yayınlanmış olan Son Yaz Balkanlar isimli dizi onun ilk televizyona çıktığı yapım olmuştur.Toplam 4 tane Dünya çapında değerli olan dil bilen oyuncu şu dilleri bilmektedir : Türkçe, Japonca, İngilizce ve Bulgarca.Dil öğrenmek gerçekten çoğu kişiye göre zordur ve oyuncu 4 tane çok önemli dili konuşarak bir çok ülke vatandaşı ile sorunsuz iletişim kurabilir.

İlk dizisi ile halktan geçer puan aldıktan sonra ikinci dizisi olan Seddülbahir 32 Saat dizisinde oynamaya başladı.Bu dizide hemşire bir karakteri canlandırdı.

En son olarak Hanım Köylü dizisinde oynayacak oyuncu iddialı bir şekilde dizi çekimlerini sürdürüyor.Dizinin Komedi türünde bir dizi olacağı gelen haberlerden en önemlisi.

Oynadığı Diziler

2012 – Son Yaz Balkanlar
2014 – Seddülbahir 32 Saat
2016 – Hanım KöylüBu konuyla ilgili yorumunuzu yazın