Hazar Motan Kimdir?

Hazar Motan Kimdir?

29 Haziran Pazartesi günü ilk bölümü ile izleyicilerin karşısına gelecek Kırgın Çiçekler dizisinde Cemre karakterini canlandıran Hazar Motan Kimdir kaç yaşında nereli?

Reklamlar

Hazar Motan Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Ünlü İsim 13 Aralık 1990 tarihinde Başkentimiz olan Ankara ilimizde doğmuştur.Gözleri deniz mavisi renktedir.Eğitim hayatını Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İletişim Tasarım bölümünde tamamlamıştır.

Bir dönem Üniversite’ye oyunculuk sebebi ile ara vermiş fakat daha sonra tekrar devam etmiştir.Uzun boylu bayanlardan biri olan oyuncu Türk bayanının boy ortalamasının üstünde bir boya sahiptir.1.72 boyu vardır ve 55-57 aralığındad kilodadır.

Reklamlar

1997 tarihinde Sinema’da oynamış ve oynadığı rol ve başarı ile oyuncu olacağını küçük yaşta göstermiştir.2007 tarihinde ise Bizim Evin halleri dizisinde oynamıştır.

Kırgın Çiçekler Cemre dizide Zengin bir kızı canlandıracak oyuncu Evin tek çocuğudur ve yetimhanede yaşayan çocuklarla arasına büyük bir mesafe koymuştur.Babası bir süre sonra büyük bir bataklığa saplanır.

hazar-motan-1

Oynadığı Dizi ve Filmler

Yanlış Saksının Çiçeği ( Çocuk oyuncu)
Hesaplaşma
Bizim Evin Halleri
Aziz Nesin Öyküler
Diğer Yarım
Paşa Gönlüm (Elvan)
Kırgın Çiçekler

ReklamlarHazar Motan Kimdir? (9 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Hazarrrrr ya yerim seni çok tatlı değilmi aşkım ya göz rengi de harika kırgın çiçeklerde de saç rengi çok tatlı biran damla Yılmaz’a tatlı ama hazar motan daha tatlı keşke bende onun gibi güzel olsam sırf hazar motan için arkadaşlarımla hep kavga edip küsüyorum hıııııııııı hazar motanın kıskananlar çatılarını Teyzem var bitane aynı hazar motan onu gördüm hazar diye sesleniyorum keşke hazar gibi ablam olsada keyfi çatsam

  2. CEMRE ÇOK GÜZEL AMA YAŞLI KADIN GİBİ GÖRÜNÜOR GENÇ KIZ GİBİ DEĞİL AMA ÇOK GÜZEL KIZ

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın