İlişki Durumu Karışık Elif (Eda Ece) Kimdir Kaç Yaşında?

İlişki Durumu Karışık Elif (Eda Ece) Kimdir Kaç Yaşında?

Show Tv ekranında birbirinden yakışıklı ve güzel kızların rol alacağı çok güzel bir dizi ekrana gelecek.Yayın tarihi olarak Haziran ayı sonu belirlenen dizinin Güzellerinden biri olan İlişki Durumu Karışık Elif karakterini oynayacak Eda Ece kimdir kaç yaşında nereli?

Eda Ece Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

İlişki Durumu Karışık Elif kimdir gerçek adı ne? Eda Ece 20 Haziran 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Boyu 1.68’dir.3 tane kardeşi bulunmaktadır ve hepside kızdır.Ünlü Oyuncu kardeşleri arasında en küçük olarak bulunmaktadır.İyi derecede 2 yabancı dil biliyor.Bunlar İngilizce ve Almanca.Öğrenimine Şişli Terakki Lisesinde başlamış bu liseyi bitirmesinin sonrasında Üniversiteyi İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünde okumuştur.

Menajeri olan Tümay Özokur ona bir öneride bulundu ve Pis Yedili dizisinin setine gitmesini istedi ve biranda kendini set içersinde buldu ve dizide oyuncu olarak görev yapmaya başladı.İlk defa bir dizide konuk oyuncu dışında rol alan Ünlü isim set yaşamına alıştı ve Günçiçek Seymen karakterini canlandırdı.

eda-ece-iliski-durumu-karisik-elif

Sinemalar ile dizide roller haricinde Heygirl Kapak Kızı reklamında bulunmuştur.

Eda Ece Oynadığı Diziler ve Filmler

2003 – Hayat Bilgisi
2009 – Bez Bebek
2010 – Adını Feriha Koydum
2011 – Pis Yedili Günçiçek Seymen (Cimbom
2014 – Beni Böyle Sev Zeyno
2010 – Mahpeyker (Film)
2013 – Kızım İçin (Film)
2017 – İlişki Durumu Karışık
2018 – Yasak Elmaİlişki Durumu Karışık Elif (Eda Ece) Kimdir Kaç Yaşında? (2 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın