Küçük Gelin Zehra Çağla Şimşek Kimdir?

Küçük Gelin Zehra Çağla Şimşek Kimdir?

Ekranların fazlaca izlenen dizilerinden biri olma ünvanını taşıyan Stv ekranlarında yayınlanmakta olan Küçük Gelin dizisinin başrol oyuncularından biri olan Zehra karakterini canlandıran Çağla Şimşek Kimdir?

Çağla Şimşek Kimdir?

Küçük Gelin Zehra kimdir? gerçek ismi nedir? gerçekte ismi Çağla Şimşektir.Dizide harika bir performans sergileyerek yaşının diğer oyunculara göre küçük bulunmasına nazaran yinede harika bir rol sağlıyor.Ekranların en fazla izlenen dizilerinden biri olmasında kuşkusuz payı çok büyük.Küçük Gelin Zehra 20 Eylül 2001 tarihinde İstanbul’da gözlerini açmış oyuncu.İstanbul’da yaşamaktadır.

Elveda isimli diziyle beraber adını duyurmuştur bu dizidede başrol oynamış ve popüler bir hale gelmiştir.Özellikle çok fazla reklam filminde oynamıştır.Hem okuyup hemde dizi çekimi yaparak çok yoğun bir şekilde günlerini geçirmektedir.2015 itibari ile dönem arası karnesinde takdir almıştır.Anlaşılan dizideki başarısı derslerindede devam ediyor.Rahmetli Osman Yağmurdereli tarafından keşfedilmiş bir oyuncudur.3 Yaşından itibaren dizi ve reklamlarda oynamıştır.

kucuk-gelin-zehra

Küçük Gelin dizisi berdel sonucu küçük yaşta evlendirilmek zorunda kalan bir kızın dramını en iyi şekilde gösteriyor.Yaşadığı zorluklar annesinin gerçek annesi olmadığını öğrenmesi, uzunca bir süre gerçek annesini araması daha sonra annesini bulduktan sonra yaşadıklarını.

Çağla Şimşek Oynadığı Diziler
2011 – Hayat Devam Ediyor – Lavin Bakırcı
2008 – Kayıp Prenses – Duru
2007 – Elveda Derken – Naz
2010 – Cuma’ya Kalsa – Çağla

Çağla Şimşek Oynadığı reklamlar şunlardır:
Dimes
Piyale
Wenice (Katalog)
Ricione moda evi
Tamek Kahvaltım
İçim Smart Labne
Turkcell
Ak sigorta
Nette çocuk
Eti Çocuk reklamı
Türk Hava yolları (2010)
Kent Çikolata
Cp Piliç
Sırma Su
Uludağ Limonata

Küçük Gelin Zehra Çağla Şimşek kimdir, kaç yaşında, nereli, biyografisi hakkında tüm bilgileri verdiğimiz konumuzun sonuna gelmiş bulunmaktayız.Sizde yorumlarınızla beraber düşüncelerinizi paylaşabilirsniz.Küçük Gelin Zehra Çağla Şimşek Kimdir? (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Çağla çok iyi oyuncu nevzatcanla çok yakışıyolar ama nevzat can taşşş 💕💕 ikisine bayılıyorum

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın