Makbule Meyzinoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Makbule Meyzinoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

En çok üzüldüğümüz konulardan biri Oyunculuk yapan kişilere ait bilgilere yeterli şekilde ulaşamamak.İşte yine o oyunculardan biri olan Güzelliği ile beraber oyunculuğu birleşmiş ünlülerden Makbule Meyzinoğlu Kimdir kaç yaşında boyu kaç? aranılan oyuncunun biyografisi yazımızda.

Makbule Meyzinoğlu Kimdir Kaç Yaşındadır?

Makbule Meyzinoğlu 42 yaşında yer alan 1974 senesinde hayata gözlerini açmış bir bayan oyuncudur.Çeşitli dizilerle beraber kariyerinde ilerleyen oyuncu özellikle Muhteşem Yüzyıl dizisindeki oyunculuğunla daha fazla gündeme gelmiştir.Boyu 1.73 olan oyuncu 57-58 kilo aralığında bir kiloya sahiptir.

Diziler dışında öncelikle tanınmış çok önemli Markalarında reklamlarında onu gördük.Bayanlarda en sevilen burçlardan biri olan Akrep burcuna sahip olan oyuncu Siyah saçlar ve yeşil gözlere sahiptir.Oynamış olduğu reklamlar ise Banvit,Doritos,Bingo’dur.

Yabancı diller konusunda da son derece bilgili olan oyuncu başta Bulgarca olmak üzere İngilizce ile Rusca dillerini bilmektedir.

Oyuncu 2016’nın Nisan Mayıs ayı gibi yayınlanması beklenen Fox tv dizilerinden biri olan Aşk Yalanı Sever ismindeki dizide rol alacaktır.Dizide Nihal karakteri ile beraber karşımızda olacak oyuncuya bir çok ünlü tanınmış oyuncuda eşlik edecek.Büyük hedeflerle beraber başlayacak dizinin ne kadar süre süreceği ve izleyicilerden nasıl bir not alacağı dizi başlamadığı için doğal olarak şu aşamada bilinmiyor.Bakalım reklamları şimdiden dönmeye başlayan dizi ilk bölümü ile izleyicilerden geçer puan alacak mı?

makbule-meyzinoglu-biyografi

Makbule Meyzinoğlu Oynadığı Diziler

Güllerin Savaşı
Çalıkuşu
Muhteşem Yüzyıl
Hanımın Çiftliği
Aşk Yalanı SeverBu konuyla ilgili yorumunuzu yazın