Merve Anlağan Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Merve Anlağan Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Sungurlar Dizisi bu yıl itibariyle başladı biliyorsunuz.Gerçi Şefkat tepe oyuncu kadrosunun çoğu olmasına rağmen değişiklikler yaşandı.Bunlardan biride diziye dahil olan Sungurlar Meryem karakterini canlandıran kişi.Merve Anlağan Kimdir? Nereli kaç yaşında?

Merve Anlağan Kimdir?

Sungurlar Meryem Kimdir? Gerçek İsmi nedir? Gerçek ismi Merve Anlağan’dır. 1988 yılında İstanbul’da doğmuş ünlülerdendir.Merve Anlağan Boyu 1.75 kilosu ise 50-55 aralığındadır.

Oyunculuğa karşı özel ilgisi daha o küçükken başlamıştır.İstanbul’da oyunculuk konusunda başarılı bir eğitim aldıktan sonra kendini dahada geliştirmek için Müjdat Gezen Sanat Merkezınde Tiyatro bölümüne gitmiştir.Daha sonra buradan mezun olmuştur.Çeşitli tiyatro projelerinde yer aldı.

Genelde tiyatro ile ilgilendiği için televizyon ekranlarında onu görmeye alışkın değiliz.Sungurlar dizisi ile beraber izleyenlerin karşısına çıkmıştır.Bu dizi projesi onun ilk dizisi olması nedeniyle önemlidir.Hem güzel hemde oyunculuktaki başarısı ile daha çok dizilerde oynayacak biri olduğunu şimdiden kanıtlamıştır.

Dizide özellikle bir kurtarıcı görevi yapmış bir çok defa Serdar ve ekibini kurtarmıştır tabi bu sırada dizi gereği Serdar’a aşık olmuştur.Aslında başta safları birbirinden cok farklıydı ama dizideki Meryem oyun içersinde olduğunu görüp Sungurlar’a dahil oldu.

Merve Anlağan ResimleriMerve Anlağan Kimdir Nereli Kaç Yaşında? (11 Yorum)

Yorum Yaz

  1. merve abla ben leman anlagan.Seni her seyden ve her kesden cok seviyorumm.Seninle ayni dizide oynayan nazaya nefret ediyorum.Bence MERSER olmali

  2. ben xeyal azerbaycandanim 10 yasim var sungurlar dizisine bakiyorum ve orada merve anlagani cox seviyorum onun icin olurum kabimiveririm seni seviyorum sagol

  3. Aziz Merve Anlağan. Sizin için ölürem. Kimsə size pis söz deyende özüme hakın ola bilmirem.Sizin en böyük hayranınızım Sizi çook seviyorum.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın