Müge Bayramoğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Müge Bayramoğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Atv’nin büyük bir kitleye ulaşmasını beklediği Aşk Zamanı dizisi çok yakın tarihte başlıyor.Bu dizinin kız oyuncularından biri olan Aşk Zamanı Derya ismini canlandıracak şirin bayan Müge Bayramoğlu kimdir kaç yaşında nereli?

Müge Bayramoğlu Kimdir Nereli Kaç Yaşındadır?

Aşk Zamanı Derya kimdir gerçek adı nedir? Müge Bayramoğlu 6 Eylül 1992 tarihinde Marmara bölgesinin güney kesminde kalan Bursa şehrimizde doğmuştur.Ünlü oyuncunun boyu 1.65, kilosu ise 50-51 aralığındadır.Uygulamalı oyunculuk eğitimi almıştır ve Plato Meslek Yüksek Okulu Görsel iletişim bölümünden mezun olmuştur.

Tiyatro’da oyunlarla beraber tecrübelenmiş ve bu sayede dizi oyuncusu olarak kendini bulmuştur.Dizilerden önce birçok reklam filminde rollerine rastladığımız oyuncunun Pis Yedili dizisindeki performansı yeni bir yıldız doğuyor şeklinde yazılara neden olmuştur.Pis Yedili dizisinin ardından Emanet dizisinde oynamıştır.Tiyatro olarak ise Afife Jale Tiyatrosunda oynadı.Pis Yedili dizisinde Beril karakteri ile ekranda yer aldı.

Yeni dizisinde Ünlü isim Derya karakterini oynayacak ve dizide kısacası cok maceraya düşkün, yerinde duramayan bir bayanı canlandıracak.

muge-bayramoglu-ask-zamani-derya

Oynadığı Diziler:

Emanet – 2014
Pis Yedili
Aşk Zamanı Derya

Oynadığı Reklam :

Sırma 2015 ReklamıBu konuyla ilgili yorumunuzu yazın