Nilay Cafer Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Nilay Cafer Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Fox Tv durmak nedir bilmiyor izleyicilerini harika dizileri ile resmen ekrana kilitliyor.Yaz içersinde başlayacak Şehrin Melekleri diziside bunlardan biri.Bu dizide Polis Memuru bir bayanı oynayacak Nilay Cafer kimdir kaç yaşında nereli?

Nilay Cafer Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Nilay Cafer 4 Kasım 1988 tarihinde Samsun’da hayata gözlerini açmıştır.Samsun’da hayatının büyük bölümünü geçirmiş Güzel oyuncunun boyu 1.70 kilosuda 55-56 arasındadır.Asıl mesleği olan Resim Öğretmenliğidir.Oyunculuğa adım atması için çok ilginç bir şekilde gerçekleşmiştir.

Sinop’ta bulunan Dayısı’nın yanına gidiş yapar ve burada Parmaklıklar Ardında adındaki dizinin çekimleri ile karşılaşır.Bir süre bu çekimi izlediği sırada Güzelliğe ile beraber dikkatleri üzerine çekmiştir ve dizi teklifi almıştır.Üç bölüm olarak bu dizi ile ilgili anlaşma yapmıştır.Bu tarihten sonra dizi oyuncusu ve film oyuncusu olmuştur.

Samsun’dan İstanbul’a taşınır ve okuduğu Resim Öğretmenliği bölümü ile ilgili çalışmalar yaptığı sıralarda diğer yandan ise Diziler için Özel Öğretmenlerden oyunculuk dersi alır.İlk başlarda dizilerde büyük roller ona verilmemiş tecrübe kazanması sağlanmıştır.

nilay-cafer-biyografi

Nilay Cafer Oynadığı Diziler ve Filmler

2015 – Şehrin Melekleri
2014 – Yunus Emre:Aşkın Sesi
2014 – Aşktan Kaçılmaz
2013 – Herşey Yolunda Merkez
2010 – Fatmagül’ün Suçu Ne?
2009 – Unutulmaz
2007 – Parmaklıklar Ardında

Ünlülükle ilerlemesi ise Aşktan Kaçılmaz, Unutulmaz ve Yunus Emre Aşkın sesi adındaki gösterimlerle gerçekleşmiştir.Sadece oyunculuğu düşünmeyip aynı zamanda Resim sergisi açmasının en büyük hayali olduğunu söylemektedir.Yurtdışı ve Türkiye’den çok dizi, film teklifleri geldiğini açıklayan oyuncu Şehrin Melekleri dizisinde rol alacak.Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın