Pau Kimdir Resimleri Gerçek Adı Ne?

Pau Kimdir Resimleri Gerçek Adı Ne?

Pau isminle Ün yapmış Roman Şarkılar konusunda son derece başarılı ve aynı zamanda Yakışıklılığı ile Genç kızların gözdesi Pau Kimdir gerçek adı ne?

Pau Kimdir Gerçek Adı Nedir?

Pau İzmir ilinde çok fazla dinlenmekte olan şarkıcılardan biridir.Yakışıklı olması sebebinlede bayanlar tarafından özellikle sevilmektedir.Çok fazla kendisini seven kız dinleyicisi bulunmaktadır.Pau Gerçek adı Ayhan Ulu.Çok uzun zamandır piyasada olan şarkıcılardan biridir.İzmirlileri en güzel şarkılarınla eğlendiren biridir.Bazı Eğlence Kulüplerinde sahneye çıkmaktadır.Oldukca fazla güzel şarkıları vardır.Bunlar arasında bizlerin en beğendiği şarkılardan biri Whatsap şarkısı, Sebastian ve Ego isimli şarkılardır.Ayrıca Sebastian isimli şarkıya klip çekmiş ve klibi cok sevilmiştir.2015 itibariyle Ego isimli şarkıyı çıkarmış ve onada klip çekerek izleyicilerine sürpriz yapmıştır.

Şuan bu yazıyı yazdığımız sırada Youtubede videosu 400 bini geçkin şekilde izlenmiştir.

Pau ResimleriPau Kimdir Resimleri Gerçek Adı Ne? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Neden bu kadar çok tatlsınız … Ve şarkılarınız çok güzel ben ilk önce sebastian şarkisini dinldedim o şarkiyi da abi’mden öğrendim bence kariyerinizi hic bozmayın çünkü kariyeriniz ve kişiliğiniz çok guzel

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın