Perihan Ünlücan Kimdir?

Perihan Ünlücan Kimdir?

Özellikle Ocak, Şubat ve Mart ayı yeni diziler açısından son derece önemli aylar birde tabiki yaz sezonları var.Kısa süre sonra başlaması beklenen hatta siz bu yazımızı okurken belkide çoktan başlamış olan Kırlangıç Fırtınası adındaki dizinin güzel oyuncularından biri olan Perihan Ünlücan Kimdir? hakkında öğrenmek istediğiniz bir çok bilgi.

Perihan Ünlücan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyuncu Perihan Ünlücan 33 yaşında ve nüfusunla bir çok ülkeyi sollamış geçmiş olan İstanbul ilimizde dünyaya gözlerini açmıştır.1984’lü olan oyuncu Balık burcuna sahiptir ve bir çok özelliğini taşımaktadır.Boyu 1.76 kilosunun ise 60 civarı olduğu tahmin edilmektedir.

İstanbul’da ilkokula başlayan oyuncu zorlu ilkokul ve lisenin ardından Üniversiteyi kazanmış ve Üniversite sebebiyle Kocaeli’ne gitmiştir.Burada Kocaeli Üniversitesinin Fizik bölümünü okuyan isim okul yıllarından itibaren oyuncu olmak istemiştir.

Oyunculukta keşfedilmesi ilginç bir şekilde Üniversite okurken gitmiş olduğu Konser sırasında olmuştur.Gül Oğuz ile tanışmasının ardından oyunculuğa adım atmaya başlamış olan isim öncelikle Reklamlar ile karşımıza gelmiştir.İlk rol almış olduğu reklam filmi Pepsi firmasına ait reklam filmidir.Bu reklamların ardından hızlı bir şekilde dizi oyunculuğu için teklifler almış ve 2009’da ilk dizisi olan Kış Masalı dizisinde rol almıştır.Bu dizi sonrası Keskin Bıçak’ta rol alan oyuncu 2014’de ise bir filmde oynamıştır.

Perihan Ünlücan Oynadığı Diziler ve Filmler Nelerdir?

2009 – Kış Masalı
2010 – Keskin Bıçak
2014 – Polis Akademesı Alaturka (Film)
2015 – Hatırla Gonul
2017 – Kırlangıç FırtınasıBu konuyla ilgili yorumunuzu yazın