Serdar Kılıç Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Serdar Kılıç Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Doğa ile iç içe yaşamın önemli sunucularından biri olan bize doğadaki birçok gerçeği gösteren çok özel bir isim olan Serdar Kılıç Kimdir nereli kaç yaşında?

Reklamlar

Serdar Kılıç Kimdir Biyografisi

Serdar Kılıç 1969 tarihinde Sivas’ta doğdu.Kendisi Karapapak Türklerinden olduğunu belirtmiştir.Odtü Jeoloji Mühendisliği okuduğu sırada bölüm değiştirerek Beden Eğitimi ve Spor bölümüne geçiş sağlamıştır.1995 tarihinde okumuş olduğu üniversiteden mezun oldu.Yüksek Lisansını ise Spor Organizasyonu üzerine yapmıştır.Yüksek Lisansınıda bitirdikten sonra bir takım Sertifikalar almıştır bunlar Egzersiz, Sporcu Beslenmesi ve sağlığıdır.

Televizyonda Doğa ile ilgili belgesellerde kendisi sunuculuk yapmakta aynı zamanda doğada uzunca bir süre kalmaktadır.Sky Türk televizyon kanalında İçimdeki Doğa isimli belgesel ile ekranlarda sevildikten sonra Ntv kanalına transfer oldu.Ntv Kanalında Doğada Tek Başına Sunuculuğunu yapıp programda değişik dağlarda kendisine ev kurup doğada insanın neler yapabileceğini göstermiştir.Program içersinde birçok eğitici bilgilerde mevcuttur.Kendisi çok bilgili ve önemli bir kişiliktir.Ntv’nin ardından Trt Haber ekranlarında Doğadaki İnsan programını sunarak doğada yaşam hakkında bilgi vermeye devam etmektedir.

Reklamlar

Kendisi Doğadaki hayatı bizlere sunması dışında Marmara Üniversitesi ile Haliç Üniversitesinde Öğretim görevlisi olarak bulunmuştur.Bu Üniversitelerde görev aldığı süre boyunca Doğa Sporları ile ilgili ders vermiştir.Kendisinin insanları doğaya yönlendirmek için yerleşik bir kampı bulunmaktadır.

Kendisi ayrıca dağ bisikleti sürmekte usta, İz takipi konusunda oldukça deneyimli bir isimdir.Bizlere doğanın ne kadar güzel olduğunu göstermiş ve sunmuş olduğu programlar en fazla izlenen belgesellerden olmuştur.

ReklamlarSerdar Kılıç Kimdir Nereli Kaç Yaşında? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Merhaba , malesef suan yeni bölümleri göstermiyorlar , eski bölümleri tekrar tekrar izleyicilerin önüne servis ediyorlar malesef .

    Bari ekranda gösterin yeni mi tekrar mi diye .
    Trt ye duyrulur.

    Tesekkürler

    Selamlarb

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın