Sungurlar Naza (Dilara Büyükbayraktar) Kimdir?

Sungurlar Naza (Dilara Büyükbayraktar) Kimdir?

Stv ekranlarının vazgeçilmez yapımlarından biri olma özelliğini taşıyan Sungurlar dizisi oyuncuları hakkında bilgileri sunmaya devam ediyoruz.Bu yazımız içersinde sizlere Sungurlar Naza Dilara Büyükbayraktar kimdir nereli kaç yaşında bütün biyografisini sunacağız.

Reklamlar

Dilara Büyükbayraktar Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Sungurlar Naza Kimdir gerçek adı ne? Ünlü Oyuncu 23 Ekim 1989 tarihinde Ege Bölgesinin en büyük Şehri olan İzmir’de doğmuştur.Öğrenimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarında okuyarak bitirmiştir.İlk defa Oyunculuk ile tanışması ise İzmir’de bulunan Özel Tiyatro’da görev almasıyla gerçekleşmiştir.Bu tiyatrolarla beraber birçok tiyatroda oynamış ve zamanla dizilerde oynamıştır.

Dizi ilk senesinde Şefkat tepe olarak ekrana gelmiş daha sonra Sungurlar olarak yoluna devam etmiştir.Sungurlar Naza aslında teröristlerin yanında Sungurlara karşı savaşıyordu fakat Serdar Komutan komutasındaki Askeri birliğin hem oğluna yardım etmesi, Hemde teröristlerin gerçek yüzünü göstermesinin ardından Sungurlar tarafına geçmiştir.

Reklamlar

sungurlar-naza

Halen dizide rol almaktadır fakat esir düştüğü sırada bacağından büyük bir yara almış ve operasyonlara katılmamaktadır.Timde görev yapmaktadır fakat timi askeri alan içersinde yönlendirerek onlara yardım etmektedir.

Ünlü Oyuncunun boyu 1.68 civarı kilosu ise 59-60’dır.

ReklamlarSungurlar Naza (Dilara Büyükbayraktar) Kimdir? (10 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Dilara seni herkesten çok seviyorum. Elçin Songül dan daha da güzelsin. Barış arduç la çok yakışıyorsun. ?❤

  2. sn diziden git meryem saha iyi bnce sefkat tepe sungurlar kizalari asli bejan meryem bi de havin sn git serdarla hic yakismiyosun

  3. Naza abla seni çoook seviyorum.
    Senin çok büyük hayranınım. Meryem’ in de sen ve serdar ın arasından çekileceğini biliyorum.

  4. biz sana hayranız sen diziden hiiiç ayrılma meryem senin yanında hiçbirşey serdar ile seni ayırmaya o karakedinin gücü yetmezzz…

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın