Tolga Sarıtaş Kimdir?

Tolga Sarıtaş Kimdir?

Kızlar özellikle renkli gözlü erkekleri çok seviyor.Kızların ilgi duyduğu isimlerden biri olan Tolga Sarıtaş Kimdir kaç yaşında nereli?

Tolga Sarıtaş Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Tolga Sarıtaş 1 Ocak 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.2 tane kardeşi bulunmaktadır.Liseyi Halil Akkant Lisesi’nden mezun olarak tamamladı.Üniversiteyi Açık Öğretim’de okumayı seçmiş ve İşletme bölümünü halen okumaktadır.Lise bitip Açık öğretime başladıktan sonra oyunculuğa yönelerek bir takım adımlar attı.Bu adımların başında Esenyurt Belediye Tiyatrosunda sahneye çıkması en büyük adımı olarak gözüktü.Özellikle gözlerinin rengi genç kızlar tarafından çok beğenilmektedir.

Oyunculuk ile Müzik onun bir parçasıydı.Bu sebebple oyunculuk ona yeterli gelmedi Müzik grupları ile beraber gitaristlik yaptı.Sahnelere çıktı.Öncelikle birkaç dizide oynamaya başladı sonra Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Cihangir ismi ile beraber Türk Milletinin beğendiği bir kişi oldu.Muhteşem yüzyıl dizisinde 125. bölümde diziden ayrılmıştır.

tolga-saritas-biyografisi

Tolga Sarıtaş Oynadığı Diziler ve Filmleri

Kaledeki Yalnızlık
Bahtı Kara
Muhteşem Yüzyıl
20 Dakika
Öyle Bir Geçer Zaman Ki
Arka Sokaklar
Sen De Gitme
Ömrüm Sessiz Bir Çığlık
Güneş’in Kızları (Ali)

En son Güneşin kızları dizisinde Ali karakteri ile dizide oynamaktadır.Oyuncuya bizlerde ekip olarak başarılarımızı söylüyoruz.

Tolga Sarıtaş Kimdir? (12 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Alimm tolgamm dun dogum gunundu senin askimmmm olurum sana mavisim telefonumun her karesinde senin resmin var askmm hayatimin ablami omrumm sdviyorum seniiii

  2. mavişimmmmmmmmmmmmmmmm inşallah bu yazıyı okursun seni çok seviyorummm mavişşşşşşşşşşşşşşşşşşşiiiiiiiiiiimmmmmmmmmm <3

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın