Abdülkadir Sünger kimdir, nereli, Abdülkadir Sünger kaç yaşında, Abdülkadir Sünger boyu kaç, Abdülkadir Sünger kariyeri

Abdülkadir Sünger Kimdir?

Denizlispor kalecisi Abdülkadir Sünger kimdir, nereli, Abdülkadir Sünger kaç yaşında, Abdülkadir Sünger boyu kaç, Abdülkadir Sünger kariyeri.

Abdülkadir Sünger Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Abdülkadir Sünger  24 Mayıs 2000 tarihinde dünyaya gelmiştir. Abdülkadir Sünger’in doğum yeri Denizli’dir. Abdülkadir Sünger Denizlispor ile 2020 yılında ilk profesyonel sözleşme imzaladı. Denizlispor’a gelmeden önce Sarayköy 1926 takımında oynadı. Abdülkadir Sünger’in boyu 1.88’dir.

28 Aralık 2021 tarihinde Galatasaray ile oynanan maçta Denizlispor’un kalesini koruyan Abdülkadir Sünger, özellikle ilk devrede yaptığı kurtarışlarla büyük beğeni aldı. Uzatmalar sonucunda maç penaltılara gitti ve kullandığı penaltıyı Abdülkadir Sünger gol ile sonuçlandırdı. Penaltılar sonucunda Denizlispor galip geldi.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.