Abdullah Ünver kimdir, nerelidir, Abdullah Ünver kaç yaşında, Abdullah Ünver mesleği, ne iş yapıyor, ne mezunu

Abdullah Ünver Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Mesleği?

Muhabir Abdullah Ünver’in hayatını, biyografisini derledik. Abdullah Ünver kimdir, nerelidir, Abdullah Ünver kaç yaşında, Abdullah Ünver mesleği, ne iş yapıyor, ne mezunu soruları aranmaktadır. İşte Abdullah Ünver hakkında detaylar.

Abdullah Ünver Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Abdullah Ünver Konyalı’dır. Abdullah Ünver Selçuk Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olmuştur. Free International University of Moldova Uluslararası İlişkiler bölümünde lisansını tamamlamıştır. Ayrıca Anadolu Üniversitesi İşletme mezunudur. İyi seviyede Rusça ve orta seviyede İngilizce bilmektedir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır. Abdullah Ünver Kanal 42’de spor muhabiri ve kameraman olarak çalışmıştır. Ardından BBN Türk TV’de çalışmıştır. Abdullah Ünver son olarak TV100 kanalında çalışmaktadır.

Abdullah Ünver Sosyal Medya Hesapları

instagram.com/abdullah___unver

twitter.com/abdullahunvertr

Abdullah Ünver hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.