Ahmet Bozkuş Kimdir?

Ahmet Bozkuş Kimdir?

Yayın hayatına son verilmiş Samanyolu Televizyonunda sunduğu programlar ve oyunculuğu ile takdir toplamış ardından ise Youtube kanalında programlar yapmaya başlayan başarılı isim Ahmet Bozkuş kimdir? işte detaylar.

Ahmet Bozkuş Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Ahmet Bozkuş, 4 Kasım 1983 Adana Feke doğumludur.Hem ilk öğrenim hemde orta öğrenimi Adana Kozan’da bitirmiştir.2000 tarihinde Dicle Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği bölümünde okumaya başlamış 2004 tarihinde ise mezuniyetini almıştır.3 sene kadar Özel kuruluşlarda Öğretmenlik yapmış 2006 tarihinde ise Radyoculuk yapmaya başlamıştır.5 Sene kadar Uyurgezer adındaki programı hazırladı.

Radyoda programlarının yanı sıra Televizyonlarda’da programlar sunmaya başladı.50 bölüm kadar süren İstanbul Misafirhanesi adındaki programı sundu ardından 2010 senesinde Mukaddes Topraklar programının sunuculuğunu yapmıştır.2011 tarihinde Kimse Yok mu Gönüllüler programının sunuculuğunu yaptı.

2010 tarihinden beri Vav Sanat çatısı ile beraber sanat konusunda bir takım işlere imza attı.Tiyatro oyunlarında oynadı, Sahten projelerinde yer aldı.2011 senesinde Can Kardeşler adındaki oyunda hem senarist hemde yönetmen olarak bulundu.Şiir’de yazan Ünlü isim Yakalım adında bir şiir kitabı çıkarmıştır.Stv ekranlarında iki dünya arasında 173 bölüm oynadı ve Ahmet Hoca karakterini canlandırdı.

2013 tarihinde Stv İftar Zamanı programının sunuculuğunu yaptı.Bu program 2015 iftar zamanında tekrar ekranlara gelmiştir.Bu zamana kadar birçok program sunmasına rağmen meşhur olmamayı başarmış ve rahatcana elleri cebinde dolaşabilmiştir.Şiir dinletileri ve Konserleri devam etmektedir.

Son olarak Youtube kanalı açan ünlü isim yayınlarına burada devam etmektedir.

Ahmet Bozkuş Evlimidir? evet evlidir 2 çocuğu bulunmaktadır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın