Ahmet Dursun Kimdir Biyografisi

Ahmet Dursun Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Beşiktaş’ta attığı gollerle beraber o yıllarda isminden cok sık bahsedilmiş daha sonra futbolu bıraktıktan sonra Survivor yarışmasına katılmış Yakışıklı sporcu Ahmet Dursun kimdir nereli kaç yaşında?

Ahmet Dursun Kimdir Biyografisi

Ahmet Dursun 1978 tarihinde Almanya’da doğdu.Boyu 1.77’dir.Almanya’da bulunduğu seneler içersinde Dayısı’nında isteği ile beraber futbola başlamış ve 1996-1997 tarihlerinde Alman takımından Kocaelispor takımına transferi gerçekleşti.Kocaelispor’daki iyi oyunu ile beraber Genç Milli Takım’dan çağrıldı ve Milli takım formasını giymeye başladı.

Güzel Geçen Kocaelispor sezonlarının ardından 1999-2000 tarihlerinde Beşiktaş takımına transfer oldu.İlk yıl içersinde oynamış olduğu maçlarda 21 gole imza attı ve çok başarılı bir yıla adını yazdırdı.İlk yıl içersindeki başarıyı ikinci yıllarda sürdüremeyip 2003-2004 tarihinde Çin’in Tianjin Teda takımına transfer olup futbol yaşantısına burada devam etti.

2004-2005 sezonun ilk yarısının bitiminden sonra Ahmet Dursun İstanbulspor takımından tekrar Beşiktaş takımına geri döndü.2005-2006 sezonunun bitmesinin ardından ise Beşiktaş takımından ayrılıp Şekerspor’a gitti.Burada 1 sezon oynayıp ardından Antalyaspor takımına geçiş yaptı.Antalyaspor’da yine 1 sene kadar oynayıp Ankaragücü’ne transfer olmuştur.Ankaragücü’nde fazla forma şansı bulamadı ve Kocelispor’a gitti.

ahmet-dursun-biyografi

2010-2011 futbol sezonunda ise PTT 1. Lig’de oynayan Adanaspor takımında forma giydi.Adanaspor’da ilk yarı bitene kadar bulunan futbolcu devre arasındaki transfer sezonunda ise 2. Lig Kırmızı gruptaki Eyüpspor takımına transfer oldu.Burada futbol oynarken 2012 tarihinde ise Futbol yaşantısını bitirmiştir.2014 tarihinde tekrar futbola devam diyen futbolcu 3 maç kadar oynamış ardından ise 2014 tarihinde Survivor yarışmasına katılmıştır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.