Fenerbahçe Basketbol Takımı oyuncusu Ahmet Düverioğlu hakkında merak edilenler ve Ahmet Düverioğlu kimdir, nereli, boyu ve kilosu

Ahmet Düverioğlu Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı oyuncusu Ahmet Düverioğlu hakkında merak edilenler ve Ahmet Düverioğlu kimdir, nereli, boyu ve kilosu gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ahmet Düverioğlu Kimdir, Nereli ve Kaç Yaşında

Ahmet Düverioğlu 4 Mart 1993 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Ahmet Düverioğlu’nun annesi Türk ve babası Ürdünlü’dür. Ürdün pasaportunda adı Ahmad Al-Dwairi’dir. Türk pasaportu bulunmaktadır. Ahmet Düverioğlu basketbol oynamaya 16 yaşında Ürdün’de başladı. Ürdün Milli Basketbol Takımı için oynamaktadır. Ahmet Düverioğlu 2016-17 sezonu öncesinde oynadığı Fenerbahçe’ye transfer oldu. Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı’nda Ahmet Düverioğlu pivot pozisyonunda oynamaktadır.

Ahmet Düverioğlu’nun Boyu ve Kilosu

Ahmet Düverioğlu 2.09 metre ve 121 kilodur.

visum china
visum china

Ahmet Düverioğlu’nun Kariyeri

Ahmet Düverioğlu profesyonel kariyeri boyunca Arena, Zain, Al Ready, A.S.U, Mega Vizura, Pertevniyal, Anadolu Efes ve Fenerbahçe takımlarında oynamıştır.

Ahmet Düverioğlu kariyerinde 2017 ve 2018 yıllarında Türkiye Ligi şampiyonluğu, 2015, 2016 ve 2017 yıllarında Cumhurbaşkanlığı Kupası şampiyonluğu ve 2017 yılında EuroLeague şampiyonluğu yaşamıştır.

Ahmet Düverioğlu 2011 yılında Ürdün Milli Takımı ile Arabistan Şampiyonluğu’nu kazandı. 2014 yılında yine milli forma ile Ortadoğu Şampiyonluğu’nu kazanan Ahmet Düverioğlu, aynı yıl FIBA Asya Şampiyonası’nda Ürdün’ün beşinci olmasına önemli katkıda bulundu.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.