Ahmet Hakan Kimdir Kaç Yaşında Nereli Biyografisi

Ahmet Hakan Kimdir Nereli Biyografisi

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

CNN Türk televizyonunda baya bir zamandır Tarafsız Bölge programının sunuculuğunu yapan kimi çevrelerden tepki kimi çevreler tarafından ise destek alan Ahmet Hakan kimdir nereli biyografisi.

Ahmet Hakan Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Ahmet Hakan 1967 senesi 11 Ağustos günü İç Anadolu’nun Yozgat ilinde dünyaya gelmiştir.Deneyimli sunucu babasının tayinlerinden ötürü bir çok ilde bulunmuştur.Bulunduğu yerler Amasya, Ağrı, Çanakkale ve Balıkesir’dir.

Lise yaşından itibaren edebiyata merak saldı.Liseyi İmam Hatip Lisesinde okudu.Üniversite tercihini ise İlahiyat Fakültesi’nden yana kullandı.Üniversite sıralarındayken bir takım yazılara imza attı.Yazmış olduğu bazı yazılar o dönemdeki Yedi İklim ismindeki dergide yayına alındı.

visum china
visum china

1993 senesinden itibaren Tgrt televizyonunda muhabirlik yapmaya başladı.Ardından ise Kanal 7 televizyonu kuruluş aşamasına geçince burada muhabir oldu.Kimdirkim.com Muhabir olarak çalışmasınından sonra yaklaşık 8 sene boyunca Kanal 7 Spikeri ve Haber Müdürlüğü görevlerine getirildi.Kanal 7 ekranında İskele Sancak isimli programı sundu.

2004 tarihinde Kanal 7 ekranlarındaki çalışma hayatını bıraktı ve Gazete’de çalışarak köşe yazıları yazdı.Bir dönem Sabah gazetesi yazarlığıda yaptı ve en son olarak ise Hürriyet’te yazılarını yazmayı sürdürmektedir.

2005 tarihinde CNN Türk’e geçti ve burada Tarafsız Bölge programını sunmaya başladı.

1999 tarihinde Sıvıl Dayanılmaz Yurek adında kitap çıkarmıştır.Ardından 2001 tarihinde Ceteler Mafya Sıyaset ve Neden Milliyetcılık? yazmış olduğu diğer kitaplarıdır.

Ahmet Hakan 1 Ekim günü uğradığı saldırıdan sonra gündemin en fazla konuşulan kişisi olmuştur.O zamanlar mecliste bulunan ve bulunmayan her siyasi parti ona geçmiş olsun telefonu açmış hatta bir çoğu evinde onu ziyaret etmiştir.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.