Ahmet Olgun Sünear Kimdir Yaşı Kaç Biyografisi

Ahmet Olgun Sünear Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Maral dizisinde göstermiş olduğu performansla beraber adını bizlere duyurmayı başaran yeni sezondada yeni dizide karşımıza çıkması beklenen Yakışıklı isim Ahmet Olgun Sünear kimdir kaç yaşında boyu?

Ahmet Olgun Sünear Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Ahmet Olgun Sünear İstanbullu olan İstanbul’da hayatını baya bir süredir sürdüren bir oyuncudur.Ünlü isim 24 Aralık 1982 doğumludur.Geçmiş zamanlarında Tiyatrolarda oyunculuk yapmış ardından kendini çok daha oyunculukta ilerlettikten sonra televizyonlardaki dizilerde roller almıştır.Boyu 1.89’dur.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde okumuştur.Modellik yapmayı sürdürdüğü zamanlarda oyunculuğun onun için çok daha iyi bir seçim olduğunu anlamıştır.Giyim seçiminde özellikle giyimden ziyade aksesuarlara çok önem veren Yakışıklı isim şapka, kolye, yüzük gibi aksesuarları çok sevdiğini açıklamıştır.

2012 tarihinde Atv televizyonunda yayınlanmış Son adındaki dizide oynamıştır.Ayrıca Çilek adındaki filmdede oyunculuk yapmıştır.

Rol için gittiği Fransa’dan çok etkilenen oyuncu orada bir dağ eteğinde çekimi yapılan film neticesinde bu zamana kadar gezmiş olduğu Şehir ve Ülkeler açısından en etkileyici yerin orası olduğunu belirtmiştir.

Boynu Büyükler, Son, Maral, Çilek oynamış olduğu diziler ile filmler arasındadır.

Adrenalini çok sevdiğini söyleyen Yakışıklı isim ilerleyen zamanlarda Paraşüt eğitimi almayı istemektedir.Kış aylarında ise Snowboard yapmayı çok seviyor.

Oyunculukta bize göre iyi bir yerde olan Yakışıklı isim yavaş yavaş emin adımlarla ilerlemektedir.Yeni sezonda başrol oynayacak Yakışıklı isim hayranlarınıda bu durumda sevindirmiş olacak.

Oynamış Olduğu Dizi ve Filmler

– Seven Ne Yapmaz
– Mayis Kralıcesi
– Gamsiz Hayat
– Çilek (Film)
– Maral
– Boynu Buyukler

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.