Teşkilat dizisi Gürcan kimdir, Ahmet Uğur Say kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kilosu, evli mi

Ahmet Uğur Say Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

TRT’nin yeni dizisi Teşkilat’ın Gürcan’ı Ahmet Uğur Say hakkında merak edilenler. Teşkilat dizisi Gürcan kimdir, Ahmet Uğur Say kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kilosu, evli mi gibi merak edilen ve internette en çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ahmet Uğur Say Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ahmet Uğur Say kaç yaşında diye soruyorsanız Ahmet Uğur Say’ın doğum tarihi 16 Ekim 1986 yılıdır. Ahmet Uğur Say’ın doğum yeri Manisa’dır. Ahmet Uğur Say Afyon Kocatepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü tamamlamıştır. Daha sonra Ahmet Uğur Say Celal Bayar Üniversitesi Yeni Türk Edebiyatı bölümünde yüksek lisans yapmıştır.

Ahmet Uğur Say Komedi Türkiye ve Artiz Mektebi gibi komedi programlarında skeçlerde oynamıştır. Ahmet Uğur Say son olarak TRT ekranlarında Teşkilat dizisinin Gürcan’ını canlandırmaktadır.

Ahmet Uğur Say Evli mi?

Ahmet Uğur Say bekardır.

Ahmet Uğur Say Boyu ve Kilosu

Ahmet Uğur Say’ın boyu kilosu 1.77 boyunda ve 70 kilodur.

Ahmet Uğur Say Hangi Burç?

Ahmet Uğur Say’ın burcu Terazi’dir.

Ahmet Uğur Say Oynadığı Diziler

  • 2021 – Teşkilat (Gürcan)
  • 2016 – Vatanım Sensin (Lütfü)
  • 2007 – Kurtlar Vadisi Pusu (Alexander)

Teşkilat Dizisi Gürcan Kimdir?

Ahmet Uğur Say Teşkilat dizisinde Gürcan karakterini canlandıracaktır. Ahmet Uğur Say Teşkilat dizisinde siber güvenlik uzmanı olan bir karakteri canlandıracaktır.

Ahmet Uğur Say Instagram Hesabı

Ahmet Uğur Say’ın Instagram hesabının adı ahmetugursay ‘dır.

Ahmet Uğur Say ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir