Ahu Özyurt kimdir, kaç yaşında, nereli

Ahu Özyurt Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

TV100 sunucularından Ahu Özyurt ile ilgili merak edilenler. Ahu Özyurt kimdir, kaç yaşında, nereli gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ahu Özyurt Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ahu Özyurt kaç yaşında? Ahu Özyurt 1970 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Ahu Özyurt eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladı. Daha sonra Ahu Özyurt Columbia Üniversitesi Gazetecilik bölümünde yüksek lisans yaptı. Ahu Özyurt, Milli Savunma Üniversitesi‘nde Uluslararası İlişkiler ve Ulusal Güvenlik Çalışmaları alanında doktora yapmaktadır. İyi derecede İngilizce ve İtalyanca bilen Ahu Özyurt’un yayınlanmış iki kitabı bulunmaktadır.

Ahu Özyurt’un televizyonculuk kariyeri 1992 yılında NBC kanalında başladı. Ahu Özyurt 1993-1996 yıllarında Show TV’de muhabir olarak görev aldı. Buradan ayrıldıktan sonra NTV ve CNBC-e kanallarında çalıştı. Deniz Bayramoğlu ile beraber İş Yemeği adlı programı sundu.

visum china
visum china

Ahu Özyurt kimdir, kaç yaşında, nereli

Ahu Özyurt 2007-2009 yıllarında CNN Türk ve Milliyet gazetesinin Washington muhabiri olarak görev aldı. Ahu Özyurt Türkiye’ye dönüş yaptığında Bloomberg HT kanalının kuruluşunda görevler aldı. Daha sonra CNN Türk kanalında 10’dan Sonrası ve Türkiye’nin Gündemi programlarının sunuculuğunu üstlendi ve buradan 2018 yılında ayrıldı.

Radyo Sputnik’te görev almaya başlayan Fotoğrafın Tamamı adında programı sundu. TV5 kanalında Düşünme Vakti programını sundu. Ahu Özyurt 2019 yılında TV100 kanalında çalışmaya başladı.

Ahu Özyurt ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.