Ahu Sungur Kimdir Hayatı Biyografisi

Ahu Sungur Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Televizyonlarda çeşitli dizilerde izlemeye devam etmiş olduğumuz ve son olarak Bir Mucize Olsun isimli dizi ile karşımıza çıkan güzel kadın oyunculardan Ahu Sungur kimdir kaç yaşında nerelidir? cevapları ayrıntılı bir biçimde konumuzda.

Ahu Sungur Kimdir Hayatı Biyografisi

05.02.1981 senesinde hayata merhaba demiş olan oyuncu Ahu Sungur İstanbul doğumludur.Tiyatro ile iç içe büyümüş olan isim eğitiminide bu yönde tamamlayarak İstanbul’da bulunan Akademi İstanbul’da Tiyatro bölümünü bitirmiştir.Okulu bitirmesinin ardından bir takım tiyatro oyunları içerisinde bulunmaya başlamış olan ünlü oyuncu zaman içerisinde Tiyatro’da iyice tecrübe edinmiş ve dizilerde yer almaya başlamıştır.

Oyuncunun 1999 yılında rol almış olduğu Ayrılsak da Beraberiz isimli dizi oyuncunun hem ilk dizisi hemde bu zamana kadar rol almış olduğu diziler içerisinde en uzun süre oyunculuk yapmış olduğu dizi olmuştur.Dizi 1999’da başlamış ve 2003 tarihinde final yaparak bitmiştir.

Bu dizide rol alırken başka dizilerde de oynamış olan isim 2002 tarihinde Aşk Meydan Savaşı isimli dizide rol almıştır.Aynı sene içerisinde evlenmiş olan oyuncu tiyatronun ve sinemanın sevilen oyuncularından biri olan Suat Sungur ile nikah masasına oturmuş ve hayatlarını birleştirmişlerdir.2005 yılında çiftin bir erkek çocuğu dünyaya gelmiş ve çocuklarına Ege ismini vermişlerdir.

2011’de Adını Feriha Koydum dizisinde rol alan oyuncu dizinin başlangıcından sonuna kadar dizide yer almıştır.Dizi bitmesinin ardından Umutsuz Ev Kadınları dizisinde rol alan oyuncu bu dizininde başrol oyuncularından biri olmuş ve iyi bir oyunculuk gerçekleştirmiştir.

Ahu Sungur, 2014’de dizilerin ardından ilk kez bir sinema filminde yer almıştır.Mandıra Filozofu’nda rol alan oyuncu bir çok ünlü oyuncunun yer almış olduğu bu filmde bulunmuş ardından ise Fox Tv’de bir zamanlar yoğun şekilde izlenmiş O Hayat Benim dizisinde oynamıştır.

Ahu Sungur Oynadığı Diziler Nelerdir?

1999 – Ayrılsak da Beraberız
2002 – Ask Meydan Savaşı
2007 – Affedılmeyen
2009 – Bu Kalp Seni Unutur mu?
2011 – Adını Feriha Koydum
2012 – Umutsuz Ev Kadınları
2014 – Mandıra Filozofu (Film)
2014 – O Hayat Benım
2018 – Bir Mucize Olsun

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.