Aksel Bonfil Kimdir Hayatı Biyografisi

Aksel Bonfil Kimdir?

Çok sayıda güzel dizinin senaryosunda yer almış ve ayrıca çeşitli filmlerde ve dizilerde oyunculuk yapmış önemli isimlerden Aksel Bonfil kimdir? hayranlarının hayatını, biyografisini merak ettiği bu sorunun cevabını sizlere hazırladığımız bu satırlarda cevap vereceğiz.

Aksel Bonfil Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyuncu ve aynı zamanda Senaryo yazarı olan Aksel Bonfil, 01.01.1989 senesinde hayata gözlerini İzmir ilimizde açmış olan bir isimdir.Doğma büyüme buralı olan isim Aslende İzmir nüfusuna kayıtlıdır.İzmir’de eğitimine başlamış olan isim ilköğretim ile ortaöğretimi burada tamamlanmasının ardından İstanbul’a gitmiş ve burada Bilgi Üniversitesi’nde Televizyon Sinema bölümünü okumuştur.Boyu 1.87 cm’dir.

Üniversite zamanlarındayken tanımış olduğu Demet Akbağ ile beraber hayatında çok büyük değişiklikler olmuş ve kısa zaman içerisinde oyunculuk yapmaya başlamıştır.İlk olarak Çok Güzel Hareketler Bunlar da rol almaya başlamış olan isim ardından ise Kelebeğin Rüyası isimli filmde oynuyarak kariyerindeki hızlı ilerleyişini sürdürmüştür.

Oynamış olduğu başarılı projelerin yanına senaryo yazarlığınıda eklemesinle beraber yetenekli biri olduğunu göstermiştir.Güneşi Beklerken, Kiraz Mevsimi, Adı Mutluluk, Aşk Laftan Anlamaz, Seviyor Sevmiyor gibi dizilerin senaryo yazarlığında bulunmuştur.

En son olarak Deliha 2 isimli filmde ve Kocaman Ailem dizisinin kadrosunda yer alan ünlü isim başarılarını arttırarak devam ettirmektedir.Bakalım İzmirli ünlü isim yeni dizi ve filmlerde nasıl bir grafik çizecek?

Aksel Bonfil Oynadığı Diziler ve Filmler Nelerdir?

2010 – Çok Güzel Hareketler Bunlar
2013 – Kelebeğin Rüyası(Film)
2018 – Deliha 2 (Film)
2018 – Kocaman Ailem

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.