Alara Eriç kimdir, Alara Eriç nereli, Alara Eriç'in hayatı, biyografisi, Alara Eriç kaç yaşında, Alara Eriç boyu, kilosu kaç?

Alara Eriç Kimdir? Alara Eriç Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Kızılelma: Bir Fetih Öyküsü adlı dizide Sırp Cariye Nergis karakterini oynayan Alara Eriç kimdir, Alara Eriç nereli, Alara Eriç’in hayatı, biyografisi, Alara Eriç kaç yaşında, Alara Eriç boyu, kilosu kaç? İşte Alara Eriç hakkında detaylar.

Alara Eriç Kimdir?

Alara Eriç 7 Mart 2003 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İngilizce, Fransızca, İtalyanca bilmektedir. Müzisyenliğinin yanı sıra birçok dizi ve filmde rol almıştır.

Alara Eriç’in Hayatı

Sahne sanatlarına ilk olarak 3 yaşında profesyonel bale eğitimi ile başlayan Alara Eriç, iki sene hazırlık, dokuz sene ana eğitimin üzerine bir yıl da staj yaparak “Profesyonel Klasik Bale ve Modern Dans” diplomasını alarak “Master” seviyesine geldi. 7 yaşında piyano çalmaya başlayan ve Grade 6’ya kadar yükselen Alara, piyano dışında gitar ve ukulele de çalmaktadır. Kendi bestelerini kendi yapmaktadır. Birçok reklam filminin jingle’ını yapmıştır.

Sahne sanatlarını kariyer olarak yapmak istediğine 16 yaşında dünya çapında seçmelerine gönderdiği performansıyla on binlerce kişi arasından okuma hakkı kazanıp seçildiği UCLA “University of California, Los Angeles” ve yine onbinlerce kişi arasından seçilip üstüne burs aldığı “The American Musical and Dramatic Academy, New York City” sahne sanatları okullarında okuduktan sonra karar verdi.

18 yaşında Amerikalı bir şarkıcıyla düet yaparak, söz ve müziği kendisine ait olan “LIE” isimli ilk teklisini yayınlamıştır. Yayınladığı ilk Türkçe teklisi “Yıldızlar”, PowerTürk Müzik ödüllerinde 2021 yılının “En Güçlü Klip” adayları arasında yer almıştır. “Yıldızlar” şarkısının söz, müzik ve klip hikayesi kendisine aittir.

Pepsi, Watsons markalarının reklam filmlerinde oynamıştır. Müzikal anlamda da “Yaşlı Gözler”, “Tesadüf Değil Bu” ve “Ol Benim” şarkılarını ve müzik kliplerini 2022 yılında yayınlamıştır. Tesadüf Değil Bu şarkısı Pantene Altın Kelebek ödülleri en iyi çıkış yapan sanatçı ödülüne aday gösterilmiştir. TRT’nin dijital platformu Tabii’de yayınlanan “Kızılelma: Bir Fetih Öyküsü” adlı dizide Sırp Cariye Nergis karakterini oynamıştır.

Alara Eriç kimdir, Alara Eriç nereli, Alara Eriç'in hayatı, biyografisi, Alara Eriç kaç yaşında, Alara Eriç boyu, kilosu kaç?

Alara Eriç Boyu Kaç?

Alara Eriç 1.77 metre boyundadır.

Alara Eriç Kaç Kilo?

Alara Eriç 53 kilo ağırlığındadır.

Alara Eriç Burcu Nedir?

Alara Eriç balık burcudur.

Alara Eriç Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2023 – Dark Secrets
  • 2023 – Kızılelma: Bir Fetih Öyküsü
  • 2019 – The Drought
  • 2009 – Aynadaki Düşman

Alara Eriç hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir