Aleyna Özgeçen Kimdir? Hayatı

Aleyna Özgeçen Kimdir?

2016 yılından itibaren profesyonel olarak ekran önüne çıkarak dizi ve sinemalarda roller almaya başlayan oyuncu Aleyna Özgeçen kimdir? bu sorunun yanıtı başta olmak üzere, genç isim hakkında birçok detay yazımızda.

Aleyna Özgeçen Kimdir? Kaç Yaşında, Aslen Nereli ve Boyu Kaç?

10 Eylül 2003 tarihinde İstanbul’da doğan Aleyna Özgeçen, 1.60 cm boyunda, 55 kilo ve Başak burcudur.Aslen İzmirli olan genç isim, Nuran Zengin oyunculuk Ajansında yaklaşık 1 yıl boyunca eğitim görmüştür.Mavi gözlü olan oyuncu, kahverengi saçlara sahiptir.

Konumuza girişte yazdığımız gibi profesyonel oyunculuk yaşamına ilk olarak 2016 yılında adım atan oyuncu, Trt’de yayınlanmış dizilerden biri olan “Yüzyıllık Mühür” dizisinde oynamıştır.Oyuncu ilk heyecanını bu dizi ile birlikte yaşamış ve akabinde ise “Gülperi” dizisiyle 2. kez kamera karşısına geçmiştir.

“Gülperi” dizisinde Bedriye karakteri ile ekranlarda bulunan oyuncu, bu dizinin arkasından ise “Müslüm” isimli Müslüm Gürses’in hayatının anlatıldığı filmde rol almıştır.Kimdirkim.com Bu filmde Cedye karakterini oynayan oyuncu, genç yaşında başarılı projelerde yer almıştır.

visum china
visum china

Halen Nuran Zengin Ajansına bağlı olarak oyunculuk yapan genç isim, okul ve oyunculuk dışında sevdiği arkadaşları ile beraber vakit geçirmekten hoşlanıyor.

Aleyna Özgeçen Oynadığı Diziler ve Filmler

2016 – Yüzyıllık Mühür
2018 – Gülperi (Bedriye)
2018 – Müslüm (Film)

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir