Aleyna Sena Yıldız Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Aleyna Sena Yıldız Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

İki Dünya arasındaki dizi oyuncularının kim olduğunu söylemeye devam edeceğimizi geçmiş konularda belirtmiştik.Bu konumuz içersinde ise İki Dünya Arasında Maya karakterini canlandırmış oyuncu Aleyna Sena Yıldız Kimdir kaç yaşında boyu kaç? bilgilerini sunacağız.

Aleyna Sena Yıldız Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

İki Dünya arasında Maya gerçek ismi Aleyna Sena Yıldızdır.Kendisi 1994 senesinde dünyaya gelmiş olan 22 yaşında bir oyuncudur dizide Maya karakterini canlandırıp olup diziye sonradan dahil olmuştur.Boyu 1,69 ve kilosu ise 48’dir.Cabiri babası sanıp sevinmiş fakat daha sonra Sara ve Selim’in sayesinde Cabir’in onun babası olmadığı anlaşılmış bir süre kendini toparlayamamıştır.

Oyunculuk konusunda aslında son derece tecrübeli bir isim çok küçük yaşlardan itibaren oyunculuk konusunda eğitim almış ve 8 yaşındayken Bir televizyon filminde rol almıştır.Ailesine çok düşkün olduğunu belirten oyuncu ideolünün ise Ailesi olduğunu belirtmiştir.Kitap okumayı çok sevdiğini her fırsatta dile getirmiştir.En büyük hayalinin ise Senarist ve yazar olmak olduğunu söyleyen güzel Oyuncu aynı zamanda şiir yazdığınıda açıklamıştır.

Dizideki Ali ile Maya sevgili rolünde oynuyorlar fakat Ali çok kıskanç.Bakalım ilişkileri ne kadar yürüyecek bizlerde diziyi heyecanla izlediğimizi belirtiyoruz başarılar diliyoruz kendilerine.

En son olarak Arka Sokaklar dizisinde oynamaya başlamıştır.

Oynadığı Diziler Nelerdir?

Büyük Umutlar
Yadigar
Tatlı Hayat
Yıldız Masalı
Hıyanet Sarmalı
Arka Sokaklar

Aleyna Sena yıldız kimdir nasıl biridir hakkında bilgiler sunduk.



Aleyna Sena Yıldız Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? (2 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın