Aleyna Sena Yıldız Kimdir?

Aleyna Sena Yıldız Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

İki Dünya Arasındaki dizi ile beraber ekranlarda ismi aranan bir ünlü olmuş ardından çeşitli dizilerin kadrolarına dahil edilerek oyunculuk yapmayı sürdüren güzel isim Aleyna Sena Yıldız kimdir kaç yaşında boyu kaç? bilgilerini sizlere sunuyoruz.

Aleyna Sena Yıldız Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Aleyna Sena Yıldız, 1994 senesinde Londra’da dünyaya gelmiş olan 25 yaşında bir oyuncudur Boyu 1,69 ve kilosu ise 48’dir.Çocukluk zamanları genellikle spor ile iç içe geçmiş olan oyuncu, buz pateni ve binicilik gibi bir çok spor dalınla ilgili eğitimler almıştır.9 yaşına kadar Londra’da yaşamış olan oyuncu ardından ise ailesinle beraber Türkiye’ye dönmüşlerdir.

Annesinin oyunculuk konusunda ona cok güvenmesi ve ardından da onu ajansa yazdırması oyuncunun gelecek hayatı için önemli bir karar olmuştur.

visum china
visum china

Oyunculuk konusunda aslında son derece tecrübeli bir isim olan oyuncu, çok küçük yaşlardan itibaren oyunculuk konusunda eğitim almış ve 9 yaşındayken Bir televizyon filminde rol almıştır.Ailesine çok düşkün olduğunu belirten oyuncu, ideolünün ise ailesi olduğunu belirtmiştir.Kitap okumayı çok sevdiğini her fırsatta dile getiren ünlü isim, en büyük hayalinin ise Senarist veya yazar olmak olduğunu söylemiştir.Güzel Oyuncu aynı zamanda şiir yazmaktadır.

İki Dünya arasındaki dizide Maya karakteri ile büyük bir ün elde etmiş güzel oyuncu, bu dizinin ardından ise son olarak Arka Sokaklar dizisinde kısa bir rol almıştır.

Oynadığı Diziler Nelerdir?

Büyük Umutlar
Yadigar
Tatlı Hayat
Yıldız Masalı
Hıyanet Sarmalı
Arka Sokaklar

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

2 Yorum Bırak

  1. merkor sarun love

    Hıyanet sarmalı da beyaz rolünde oynamıştı eklerseniz sevinirim.

  2. siz diğer oyunculardan farklisiniz. cunki hem guzel hem de akillisiniz .))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.