Aleyna Tilki Kimdir Hayatı

Aleyna Tilki Kimdir?

Yayınlamış olduğu single parçalar ve gündemden hiç düşmeyen halinle son yılların en fazla hayatı merak edilen ünlülerinden biri olan Aleyna Tilki kimdir? gelin sizlerle birlikte genç şarkıcının biyografisini inceleyelim.

Aleyna Tilki Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Geçtiğimiz yılın en çok konuşulan Magazin ismi Aleyna Tilki oldu diyenler haklılar.2000 doğumlu ve Konyalı olan bu genç kız henüz 14 yaşındayken katıldığı O Ses Türkiye yarışmasıyla birlikte zaten konuşuluyordu.Sonrasında onu Cevapsız Çınlama isimli şarkının klibinde izledik.Bu klibin sosyal medyada 400 milyondan fazla tıklandığı görüldü ve en çok izlenen şarkı diye kayıtlara geçti.Sonrasında Sen Olsan Bari isimli bir şarkı daha söyledi.2018 yılının yaz ayları bu şarkıyla geçti.Hatta 2018 yılının Altın Kelebek En iyi Çıkış Yapan Şarkı Ödülü bu şarkının oldu.

Aleyna Tilki’nin boyu 1.75 cm, kilosu 59, burcu ise Koçtur.

Tam Renkli Basına Göre Bir Şarkıcı

[saritext]Aleyna Tilki[/saritext] ufak tefek, endamlı bir kız.Sarışın ve çok genç.Tam magazin basının istediği gibi iyi görüntü veriyor.Hatta son olarak ABD’li sevgilisini öpüyor deyip piyasaya dağıtılan fotoğrafların bir filmden alındığı ortaya çıktı.Aleyna o fotoğraflarda sadece arkadan görülüyor ama reklamın yalanı doğrusu olmuyor işte.Aleyna dendiği zaman hatırlanacaklar arasına şimdi;

[mavitext]1-[/mavitext] Sürekli aynı sözlerin tekrarlandığı şarkıların,
[mavitext]2-[/mavitext] Henüz 16 yaşında olmasına rağmen içkili mekanlarda şarkı söylemesinin ve bunun valilikçe yasaklanmasının,
[mavitext]3-[/mavitext] İlkokul çocuklarının senin için geldik deyip pankartla dolaşmasının,
[mavitext]4-[/mavitext] Ben bir yaşında bile popülerdim zaten, herkes beni tanır gibi sözlerin,
[mavitext]5-[/mavitext] O Koç burcu, bu da 16 yaşında başarılı olmasını açıklıyor, Fatih Sultan Mehmet de Koç burcuydu gibi yazıların yanına şimdi bu yazılarda girecek.

Aleyna-tilki-biyografi

Yeni Fenomenimiz Aleyna’dır.

Aleyna tam magazin çarkının ve görsel tüketimin istediği bir fenomen.Çarşı pazarlarda Aleyna Tilki pijaması geldi diye satılmaya çalışılan kıyafetler bile var.Fakat bu durum belki esnafa bile fayda sağlıyordur.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.