Ali Gözüşirin Kimdir?

Ali Gözüşirin Kimdir?

Oyunculuk mesleğinde önemli bir ivme kazanmış ve çok sayıda kız hayranı bulunan ünlü oyunculardan Ali Gözüşirin kimdir? aslen nereli, kaç yaşında, boyu ve kilosu kaçtır? şimdi bu sorulara ait yanıtları detaylı bir biçimde okumaya başlayabilirsiniz.

Ali Gözüşirin Biyografisi

27 Ocak 1995 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açan Ali Gözüşirin, aslen ise Trabzonludur.Ailesinin 3 erkek çocuğu içerisinde orta sırada yer alan yakışıklı oyuncunun 1 abisi ve bir erkek kardeşi vardır.İstanbul Gelişim Üniversitesi mezunu olan isim Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü bitirmiştir.

Ali Gözüşirin’in boyu 1.87 cm, kilosu ise 75’dir.Burcu ise Kova’dır.

Oyunculuğa ilkokul yılları içerisinde merak salmaya başlamış olan ünlü isim, okuldaki tiyatro günlerine katılmış ve o tarihten itibaren oyunculuğu daha çok istemiştir.Lise zamanlarında oyunculuk hayallerine bir süre ara vermiş ve derslerine yoğunlaşarak istediği Üniversiteyi kazanmıştır.

Modellik mesleği ile beraber çalışma hayatına girmiş olan Ali Gözüşirin, çok sayıda moda çekimi içerisinde bulundu ve birtakım defilelerde boy gösterdi.kimdirkim com Tv ekranlarına ilk olarak rol aldığı klip ile başlamış olan yakışıklı isim ardından ise “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde yer aldı ve bu dizide Kerim Adil karakterini canlandırdı.

Bu dizi ile beraber özellikle Sosyal Medya’da çok konuşulan yakışıklı isim, dizinin ön plana çıkan oyuncuları arasında gösterilmiştir.Bu dizinin ardından “Her Yerde Sen” dizisinde rol alan oyuncu Veteriner İbo karakteri ile dizinin kadrosunda yer almıştır.

Oynadığı Diziler

2018 – Ufak Tefek Cinayetler (Kerim)
2019 – Her Yerde Sen (Veteriner)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın