Ali Oğuz Şenol Kimdir?

Ali Oğuz Şenol Kimdir?

Bu zamana kadar 5 tane dizide rol almış ve oynamış olduğu dizilerde gayet iyi bir oyunculuk sergileyerek kısa zamanda ünlü bir oyuncu olmayı başarmış ünlü kişi Ali Oğuz Şenol kimdir? kısa bir açıklama sonrası biyografimize geçebiliriz.

Ali Oğuz Şenol Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Oyunculuk yapmakta olan Ali Oğuz Şenol 08 Ağustos 1984 senesinde dünyaya gözlerini İstanbul’da açmış bir isimdir.Ailesiyle beraber iyi bir çocukluk ile gençlik dönemi geçirmiş olan isim çocuk çağlardan itibaren oyunculuk konusunda kendini göstermiştir.Yılların ilerlemesinle beraber kendini bu meslek içinde bulan oyuncu çeşitli dizilerde roller almıştır.

Oyunculuk konusunda eğitim alan ünlü isim almış olduğu eğitime kendi yeteniğinide eklemiş ve kısa süre içerisinde kendini ispatlamayı başarmıştır.2009 senesinde ilk olarak dizide yer almaya başlamış olan isim Yalancısın Sen adındaki dizide rol almıştır.İlk oyunculuğunu gerçekleştirmiş olduğu bu diziyle beraber oyunculuğada alışmış ve ardından ise Kavak Yelleri dizisinde kısa bir rol almıştır.

2010 senesinde Farklı Desenler adındaki dizide rol alan oyuncu 3 sezon boyunca bu dizide yer almıştır.Dizi izleyiciler tarafından çok sevilmiş ve uzunca bir süre yer almasının ardından final yapmıştır.Bu dizi ayrıca oyuncunun en fazla sezon oynadığı dizi olmuştur.

2015 senesinde Çınarın Gölgesinde adındaki dizide rol alan oyuncu en son olarak ise Fox Tv ekranlarının iddialı dizilerinden biri olmaya aday olan Komşular adındaki dizide başrol olarak yer almaktadır.

Oynadığı Diziler Nelerdir?

2009 – Yalancisin Sen
2010 – Kavak Yellerı
2010 – Farklı Desenler
2015 – Cinarın Gölgesinde
2017 – Komşular

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın