Ali Yağcı Kimdir?

Ali Yağcı Kimdir?

Modellik ve oyunculuk mesleğini birlikte yürüyen son yıllarda yer aldığı tüm yapımlarda dikkat çekici bir oyunculuk sergileyen yakışıklı oyuncu Ali Yağcı hakkında detayları öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.İşte hazırladığımız biyografimiz.

Ali Yağcı Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Boyu ve Kilosu

1990 tarihinde Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde hayata merhaba diyen Ali Yağcı, 1.83 metre boyunda, 75 kilo ve kahverengi gözlü bir oyuncudur.Çocukluk yılları Ayvalık’ta geçmiş olan yakışıklı isim, ilk olarak dondurma külahı yapmaya başlayarak çalışma hayatına başlamıştır.

Balıkesir’den sonra İstanbul’a gitmiş olan ünlü oyuncu, ilk olarak oyunculuk eğitimi almaya başlamış ve ardından ise reklam filmlerinden teklifler alarak Nescafe, Coca Cola ve Türkcell reklamında oynamıştır.kimdirkim-com Reklam filmlerinden sonra “Seviyor Sevmiyor” dizisinde izlemiş olduğumuz oyuncu, ardından ise “Umut Apartmanı” filminde yer almıştır.

En son olarak 2018 yılında “Erkenci Kuş” dizisinde Osman karakterine hayat vermiş olan oyuncu, 2019 yılında ise “Her Yerde Sen” dizisinde Burak karakterini canlandırmıştır.

Oynadığı Diziler ve Filmler

2016 – Seviyor Sevmiyor
2016 – Umut Apartmanı (Film)
2018 – Adını Sen Koy (Kerem)
2018 – Erkenci Kuş (Osman)
2019 – Her Yerde Sen (Burak)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın