Ali Yasin Özegemen Kimdir? Kaç Yaşında Nereli Boyu

Ali Yasin Özegemen Kimdir?

Big Brother Türkiye isimli yarışma ile tanımış olduğumuz ve kariyerini uzun süredir oyunculuk yaparak devam ettiren başarılı isim Ali Yasin Özegemen kimdir? kaç yaşındadır, nerelidir, boyu ve kilosu nedir? güncel bilgileri makalemizde.

Ali Yasin Özegemen Kimdir? Biyografisi

30 Mayıs 1989 yılında Konya’da hayata merhaba demiş olan oyuncu Ali Yasin Özegemen, İlkokula Konya’da başlamış ve tanınan Kolejlerden birinde okumuştur.İlkokul sıralarındayken Basketbol ile ilgilenmiş isim, okul takımında yer almış ve okulu ile birlikte şampiyonluk yaşamıştır.

Ali Yasin Özegemen’in boyu 1.87 cm, kilosu 77’dir.Burcu ise İkizler’dir.

Lise sondan itibaren basketbolu bırakmış olan yakışıklı oyuncu, ardından Üniversite eğitimi nedeniyle Muğla’ya gitmiş ve Muğla Üniversitesi’nden mezun olmuştur.Üniversitenin 3. sınıfındayken çevresinin baskısı ile birlikte Ajansa kayıt olmuş ve o günden itibaren modellik yapmaya başlamıştır.

2012 tarihinle beraber İstanbul’a giden isimi yaşamını burada devam ettirme kararı almış ve bir yandan da oyunculuk eğitimleri ile oyunculuğa hazırlanmıştır.Kimdirkim.com 2013 tarihinde ilk projesi ile Matematik Öğretmenini canlandırmış olan isim, 2015 tarihinde Big Brother yarışmasında yer almıştır.

2014 tarihinde Trt’de yayınlanan “Yedikule Hayat Yokuşu” dizisinde izlediğimiz oyuncu, 2015 yılında “Küçük Ağa” ve 2019’da ise “Yaralı Kuşlar” dizisinde başrol oynamıştır.

Yasin Özegemen Oynadığı Diziler

– Yaralı Kuşlar
– Yedikule Hayat Yokuşu
– Küçük Ağa
– Doksanlar

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir