Alican Okumuş kimdir? kaç yaşında nereli? boyu ve kilosu nedir?

Alican Okumuş Kimdir?

Bir süredir bazı dizi yapımlarında rol alan ve insanların beklentilerini boşa çıkarmayan yakışıklı oyuncu Alican Okumuş kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu kaç? ayrıntıları ile cevapları okumaya hazır iseniz başlıyoruz.

Alican Okumuş Biyografisi

2 Nisan 1987 tarihinde Türkiye’nin 3. en büyük ili olan İzmir’de hayata merhaba demiş olan Alican Okumuş, 1.84 metre boyunda, 81 kilo ve Koç burcudur.İlkokul yıllarında tiyatroya merak salan ünlü oyuncu, ardından ise Basketbol’a yönelmiş ve bir süre İzmir’in köklü takımlarından Karşıyaka’da basketbol oynamıştır.

Üniversite eğitimini Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde tamamlamış olan yakışıklı isim, ardından kısa bir süre Amerika’ya giderek burada oyunculuk üzerine çeşitli eğitimlerden geçmiştir.Amerika’dan sonra Türkiye’de profesyonel şekilde oyunculuk yaparak kameralar karşısına geçen isim öncelikle, 2011 yılında “Kuzey Güney” dizisinde rol almıştır.

Kuzey Güney dizisinden sonra ikinci deneyimini “Uçurum” dizisi ile yapan ünlü oyuncu, ardından ise “Kalk Gidelim” dizisinde rol almış ve bu dizide Halim karakteri ile ekranda yer almıştır.

visum china
visum china

Alican Okumuş Oynadığı Diziler

2011 – Kuzey Güney
2012 – Uçurum
2018 – Kalk Gidelim

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir