Alişan Kapaklıkaya Kimdir? Nereli Eserleri Neler?

Alişan Kapaklıkaya Kimdir?

Çıkarmış olduğu kitaplar Türkiye’de en çok satış yapan kitaplar arasında bulunan ve bu zamana kadar çok sayıda kitapta imzası bulunan ünlü yazar Alişan Kapaklıkaya hakkında merak edilenleri konumuzda bulabilirsiniz.

Alişan Kapaklıkaya Kimdir? Nereli ve Eserleri Neler?

1963 tarihinde Eskişehir’de dünyaya gelen Alişan Kapaklıkaya, eğitimci kişiliğinlede tanınan isimlerden biridir.Uzun süre Milli Eğitim Bakanlığı’nda Öğretmen olarak görev yapmış olan ünlü yazar, mesleğinden istifa etmesinin ardından eğitim pedagojisi kategorisinde çalışmalar yapmış ve çok sayıda kitap yazmıştır.

Yapmış olduğu çalışmaların ardından ise düşüncelerini dile getirmeye başlamış olan isim, Türkiye genelinde çok sayıda Konferansa katılmış ve çeşitli eğitimler vermiştir.Özellikle vermiş olduğu konferansların konularının başlıcaları Öğrenmeyi Öğrenme, Beynimizi Etkin Kullanma, Kendine Güven ve Liderlik gibi konulardır.

İlk olarak 2000 tarihinde “Sevgi Bahçesinin Bahçıvanı” kitabını çıkartmış olan başarılı yazar, en son ise “Aramızda Kalsın” isimli kitap çıkartmıştır.

Eserleri Nelerdir?

– Aramızda Kalsın
– Kalbime Girmeden Beynimde İşin Ne?
– Sen Hiç Kendini Yaşadın mı?
– Yüreğime Dokunur Eller
– İçindeki Uyuyan Güzeli Uyandır
– Bunları Kimseye Anlatmamıştım
– Sevgi Bahçesinin Bahçıvanı

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir