Almila Ada Kimdir Biyografisi

Almila Ada Kimdir?

İlk olarak Kaderimin Yazıldığı Gün isimli dizi ile beraber izlemiş olduğumuz ve bu zamana kadar sadece 5 dizide rol almış genç yaşınla beraber belkide ilerleyen senelerle çok daha fazla dizide rol alabileceğini tahmin ettiğimiz oyuncu Almila Ada kimdir? kısa bir açıklamanın ardından artık oyuncu ile ilgili detaylara geçebiliriz.

Almila Ada Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Almila Ada, dünyaya gözlerini İstanbul’da açmış doğum tarihi 04.08.1994 olan bir oyuncudur.Ufak yaşlardayken bir süre kadar Rusya’da bulunmuştur.Genel olarak ilkokul ve ortaokul çağları Rusya ile beraber İstanbul ilimizde geçmiştir.Aslan burcuna sahip olan oyuncunun boyu 1.74 ve kilosu ise 55 civarındadır.

Çeşitli eğitimler alan oyuncu öncelikle Konservatuar bitirmiş ardından ise İngiltere’ye gidip burada bale ile ilgili eğitim görmüştür.Bale konusunda almış olduğu eğitimi aldığı lisansla beraber tasdiklemiştir.

Çok sayıda Ülkeye gitmiş olan oyuncu özellikle İngiltere ve Fransada hem modellik hemde dans yapan kişi olarak bulunmuştur.Uzun zamandır mankenlik yapan isim ardından gelen dizi teklifi üzerine orada yapmış olduğu mesleği bırakıp Türkiye’de oyunculuk yapmaya başlamıştır.

Avrupa’da bulunduğu sırada önemli markaların modelliğini yapmış olan oyuncu Türkiye’ye döndükten sonra Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde rol almaya başlamıştır.Ardından ise ikinci olarak Kırgın Çiçekler dizisinde bir süre kadar gördüğümüz oyuncu son olarak Bir Deli Rüzgar isimli dizide oyunculuk yapmıştır.Dizi reytingler nedeniyle 6. bölümde bitmiştir.

almila-ada-biyografisi

Almila Ada Oynadığı Diziler

2015 – Kaderimin Yazıldığı Gun
2016 – Kırgın Çiçekler
2017 – Adı Efsane
2017 – Cennet’in Gözyaşları
2018 – Bir Deli Rüzgar

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.