Alp Navruz Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Alp Navruz Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Modellik yapmaya başlayarak yavaş yavaş kendini göstermiş ardından ise oyunculuk mesleğine yönelerek bir süredir oyunculuk yapmaya başlamış yakışıklı bir erkek oyuncu olan Alp Navruz kimdir kaç yaşında boyu kaç? oyuncuyu beğenenler tarafından sıkça nette aranan bu soruların cevapları yazımızda.

Alp Navruz Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Oyuncu Alp Navruz, hayata gözlerini İstanbul’da açmış 1990 senesinde doğmuş bir isimdir.Ünlü isim ilkokuldan itibaren oyunculuk ile ilgilenmiş ve kendi yazmış olduğu oyunda rol almıştır.Küçük yaşta bu kadar yetenekli olmasının ardından eğitimin hayatını sürdürmüş ve belli bir yaşa gelmesinin ardından oyunculuk konusunda çeşitli önemli isimlerden eğitim almıştır.Yakışıklılığı ile de dikkat çeken ismin boyu 1.85 cm’dir.

Evin en büyük çocuğu olan oyuncunun bir tane erkek bir tanede kız kardeşi bulunmaktadır.Ev içerisinde oldukça otoriter olduğunu belirten oyuncu kardeşlerinle arasınında çok iyi olduğunu söylüyor.

Dizi çekimleri dışında genellikle spor yaparak vakit geçirmeyi seven oyuncu 6 senedir düzenli bir şekilde spor yapmaktadır.Bir çok spor branşınla ilgilenmiş ve bir çok konuda eğitim almıştır.Spor dışında ise en çok film izlemekten hoşlanan oyuncu aynı zamanda dizileri takip etmeyide seviyor.

Boş bulduğu zamanlarda kitap okumayıda unutmayan oyuncu aynı zamanda şiir yazıyor.İlerleyen senelerde bir Şiir kitabı çıkartmak isteyen başarılı isim yaklaşık olarak 10 sene gibi uzun bir süredir şiir yazmaktadır.

En son olarak Elimi Bırakma dizisinde rol alan oyuncu bu diziyle beraber daha fazla merak edilen kişi olmuştur.

Alp Navruz Oynadığı Diziler Nelerdir?

2015 – Ceberrut (Sinema)
2016 – Arkadaşlar İyidir
2017 – Fazilet Hanım ve Kızları
2018 – Elimi Bırakma

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın