Ben Bilirim programını sunan Alper Ateş kimdir, nereli, Alper Ateş kaç yaşında

Ben Bilirim Sunucusu Alper Ateş Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

360 kanalında Ben Bilirim programını sunan Alper Ateş kimdir, nereli, Alper Ateş kaç yaşında gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Alper Ateş Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Alper Ateş 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Alper Ateş’in doğum yeri Samsun’dur. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Fakültesini bitirdi.

2001 yılında ATV kanalında yayınlanan Team A’da muhabirlik görevini yürüttü. Daha sonra Best FM’de haber sunucusu ve radyo muhabirliği yaptı. 2005 yılından sonra Show TV’nin programlama departmanında çalışmaya başladı. Ateş, birçok Show TV yapımının editörlük görevini üstlendi ve 400’den fazla canlı yayında muhabirlik yaptı.

Ben Bilirim Programı Nedir?

Yapımcılığını Onur İliman’ın yaptığı, 90 binin üzerinde adayın başvurduğu programda, 7 ülke ve Türkiye’nin 75 ilinden ve 2000’e yakın yarışmacı “Ben Bilirim” rekabetine ve heyecanına ortak oldu.

Hafta içi her akşam yayınlanan programda 4 katılımcının hem hızlı düşünme hem de doğru cevaba ulaşma rekabetine ekran karşısındaki seyirciler de ortak oluyor.

A.B.D, Fransa, Avusturya, İngiltere, İsviçre gibi birçok ülkeden başvuru alan program 3. sezonunda da yüksek reytingleriyle dikkat çekmeye devam ediyor.

Ben Bilirim diyenlerin yarışması “Ben Bilirim” hafta içi her akşam 19.00’da 360’ta!

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir