Alperen Duymaz Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Alperen Duymaz Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Özellikle Aşk içeren dizilerde çok sık görmeye başladığımız yakışıklı bir oyuncu olan Alperen Duymaz kimdir kaç yaşında boyu kaç? önemli bilgilerinden yola çıkarak hazırladığımız özgeçmişi işte karşınızda.

Alperen Duymaz Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Alperen Duymaz, 03.11.1992’li olan yakışıklı ve dinamik oyunculardandır.Ankaralı olan oyuncu, lisenin ardından girmiş olduğu sınavı kazanarak Hacettepe Üniversitesi Konservatuar bölümüne yazılmıştır.4 yıl okumuş olduğu konservaturı bitirdikten sonra kamera karşısına daha sık gecmeye başlamıştır.Boyu 1.83 cm, kilosu ise 74’dür.

Lise bitmesi onun hayata atılmasınıda sağlamıştır.Hemen çalışmaya başlayan oyuncu bir yandan sınavlara hazırlık yaparken diğer yandan da modellik yapmaya başlamıştır.Kimdirkim.com Tamamen tesadüf bir şekilde tiyatrocu bir isimle karşılaşmasından sonra tiyatro dersi alıp aklını oyunculuğa verdi.Bu nedenle de Üniversite’de Konservatuar’ı seçti.

Aslında müzik konusunda da çok iyi olan oyuncu bir dönem bazı yerlerde şarkılar söylemiştir.Müzik ile Oyunculuk ikiside onun için eğlenceli olsa da o müziği daha fazla ilerletmeden oyunculukta kalmayı seçmiştir.

Dizilerden teklif geldiğinde öncelikle kötü karakteri ya da iyi karakteri oynayıp oynamayacağına bakmayan oyuncu en çok oynayacağı karakteri sevmesinden yana.

İlk dizisi olan Tatlı Küçük Yalancılar’a başvurmasının ardından çekimler için Ankara’dan İstanbul’a gitmiş ve çekimlerden sonra dizinin oyuncusu olarak İstanbul’da kalmıştır.İstanbul’a geldikten sonra buradan kopamayan oyuncu burada yaşamaktadır.

İlk görüşte etkilenmediği bir kızdan kesinlikle bir daha etkilenmeyen oyuncu ilk görüşü önemsiyor.Koşu ve Bisiklete binmekten hoşlanan oyuncu bir süre kadarda Fitness yapmıştır.

alperen-duymaz-biyografi-

Alperen Duymaz Oynadığı Diziler

2015 – Tatlı Küçük Yalancılar
2015 – Acı Aşk
2016 – Bodrum Masalı
2018 – Cukur

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.